Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ctirad Vitásek si připsal 7. oběť, žena v kritickém stavu zemřela

Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 10 fotografií
SMRT
To, co si nikdo nepřál, se bohužel stalo. Ctirad Vitásek (†42), který vystřílel čekárnu v ostravské nemocnici, má na svém kontě sedmou oběť. Žena, kterou postřelil, byla v kritickém stavu, ale ve čtvrtek v odpoledních hodinách zraněním podlehla. Redakci eXtra.cz informaci potvrdila mluvčí nemocnice.

Ještě ve středu dopoledne existovaly naděje, že se podaří ženu stabilizovat. K večeru se ale její stav značně zhoršil. „U pacientky, která už včera byla ve velmi vážném stavu, je současný stav setrvalý. Stav je tedy skutečně vážný a kritický. A u dalších dvou pacientů je stav stabilizovaný a jsou mimo ohrožení života,“ řekla eXtra.cz krátce po poledne ve středu mluvčí nemocnice Petra Petlachová.

Stav pacientky se ale ve večerních hodinách změnil. "Stav kriticky zraněné pacientky se dnes bohužel ještě zhoršil,” řekla mluvčí redaktorovi eXtra.cz s tím, že dále zdravotní stav nebude z důvodu závažnosti situace komentovat.

Ve čtvrtek odpoledne je ale vše bohužel jinak. "Těžce zraněná žena bohužel zemřela," potvrdila informaci Petlachová.

Žena tak podlehla vážným zraněním, která jí způsobil Ctirad Vitásek svou zbraní, když jí střelil z bezprostřední blízkosti v čekárně traumatologie. Je to fatální počet obětí, které zaskočilo nejen lidi z Ostravy, ale celou Českou republiku.

Související články

Další články