Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vrah z Ostravy si dopisoval se zpěvákem Davidem Stypkou (40): Pak vystřílel čekárnu

Vrah z Ostravy si dopisoval se zpěvákem Davidem Stypkou (40): Pak vystřílel čekárnu
Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Tragédie
Celou republikou otřásá případ, který se odehrál dnes ráno ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Pachatel Ctirad Vitásek v čekárně vytáhl zbraň a začal střílet do pacientů. Má na svědomí šest životů a další bojují o přežití. Vraha znal i zpěvák David Stypka a na sociální síti se k případu vyjádřil.

Nikdo se stále nemůže vzpamatovat z brutálního činu, který se odehrál dnes ráno v Ostravě Ve Fakultní nemocnici došlo k masakru, který se neobešel bez smrtelných ztrát.

Pachatel Ctirad Vitásek vystřílel celou čekárnu traumatologie. Na místě zemřelo pět lidí, šestá oběť podlehla následkům průstřelu hrudníku na operačním sále. Jeden člověk bojuje o život, dva další se podařilo lékařům stabilizovat.

Muž po hrůzném činu jel navštívit matku, které všechno přiznal a sdělil jí, že nyní zabije sebe. Poté se dal na útěk, a když mu byla policie v patách, skoncoval se životem.

Na sociální síti se ke střelbě vyjadřuje mnoho lidí. Mezi nimi je i držitel Anděla a popový zpěvák David Stypka. S vrahem byl v kontaktu, ale neměl tušení, že je něčeho takového schopný.

"Nedávám si to nikterak za vinu. Líto mi je těch lidí, kteří to odskákali," začal svůj komentář Stypka. "Takový ten pocit, kdy si čtrnáct dní píšete na messengeru s člověkem, co se s vámi nějak ztotožňuje, a on pak zastřelí mnoho lidí a nakonec sebe. Ctirad Vitásek byl evidentně labilní, ale že až takhle, to jsem bohužel nepoznal. Fuck! Je mi to líto," napsal si na svůj facebookový profil David Stypka, který se léčí s rakovinou slinivky.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy