Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vrah z ostravské nemocnice je mrtvý: Před dopadením se střelil do hlavy

Vrah z ostravské nemocnice je mrtvý: Před dopadením se střelil do hlavy
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
neštěstí
Ve Fakultní nemocnici v Ostravě došlo ke strašlivé tragédii. Do čekárny vpadl útočník se zbraní a zamířil na několik lidí. Podle posledních informací zemřelo 6 osob a střelec se rozhodl spáchat sebevraždu. Před zásahem policie se střelil do hlavy.

Podle posledních informací policie vypátrala vozidlo, v němž střelec ujel z nemocnice, kde zabil 6 pacientů. Z vozu se ozvala střelba a kriminalisté nyní zjišťují totožnost muže, který se před zásahem policie střelil do hlavy.

K sebevraždě střelce - stavebního technika Ctirada V. - mělo podle informací policie dojít v Děhylově nedaleko Ostravy. V nemocnici měl zaútočit na celkem 9 lidí, z nichž 6 zemřelo. Počet obětí je však stále neoficiální a může se zvýšit.

Oznámení o střelbě policie dostala v 7:19 a už v 7:24 přijela na místo první hlídka. Oběti byly podle prvotních informací 4, následně ale zemřely i dvě vážně zraněné osoby. Podle svědků útočník přišel do čekárny, kde začal střílet. Mezi oběťmi a zraněnými jsou pacienti, žádnému ze zdravotníků se nic nestalo.

Policie uveřejnila, že pátrala po pachateli, který se pohyboval v stříbrnošedém vozidle Renault Laguna 9T57401. Podle informací zveřejněných Andrejem Babišem útočník střílel svým obětem přímo do hlavy či do krku. Situaci nad Ostravou aktuálně monitorují dva vrtulníky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy