Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Vrah novináře Jána a jeho Martiny: Popravil je jednou ranou, na místě nechal děsivé varování!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Vražda novináře Jána Kuciaka otřásla Slovenskem. V šoku nejsou pouze běžní občané, ale i vysoce postavení lidé. Spekuluje se o mafii či politické vraždě, k nalezení vraha by mohly pomoct biologické stopy i kamerový záznam.

Policie pořád nezná přesný čas smrti Kuciaka a Kušnírové, které popravili pravděpodobně už ve čtvrtek. Poté, co se partnerka Kuciaka dlouhou dobu neozvala rodině, matka poslala na místo policii, kde hlídka nalezla dvě mrtvá těla.

Velké časové rozmezí, se kterým policie v současnosti pracuje, je obrovskou nevýhodou. „Zdali šlo o zkušeného střelce, nelze momentálně potvrdit, dá se totiž polemizovat také o tom, zdali se nejedná o osobu blízkou, kterou oběti vpustily do domu a ta následně vystřelila zblízka. Zbraň údajně ani nemusela mít tlumič, i když sousedé v okolí nic neslyšeli,“ dodává bývalý policejní vyšetřovatel Petr Vačok. Ján byl střelen jednou ranou do hrudi, Martina do hlavy.

Možná v daném případě pomůžou kamerové záznamy. I když ve frekventované ulici, kde si dvojice vloni v létě koupila dům, kamery nejsou, v jiné části Veľké Mače ano. Kamery jsou umístěné na křižovatce, přes kterou musel pachatel pravděpodobně projít, potvrdil starosta Štefan Lancz.

Podle deníku Pravda byly kolem těl poskládané náboje jako výstraha pro ostatní, kteří by se chtěli v dané věci nadále rýpat. Zatím se ale nepotvrdilo, že jde doopravdy o vzkaz pro někoho dalšího. „Na místě byly nalezeny věci, při kterých máme sice malou naději, ale přece jen naději odebrat biologické stopy,“ řekl Čižnár.

Související články

Další články