Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vrah Marečka už je uložen na hřbitově: Bude mít náhrobek nebo jen dřevěný kříž?

Vrah Marečka už je uložen na hřbitově: Bude mít náhrobek nebo jen dřevěný kříž?
Zdroj: Extra.cz
+ Další 4 fotografie
hrob vraha
Josef Kuča (†22), jenž utýral malého Marečka, měl pohřeb, který byl velmi emocionálně, někdy až hystericky vypjatý. Pohřbem to ale nekončí. Je třeba také dohodnout, jaký bude mít tento bezcitný vrah tříletého dítěte hrob. Nebo ho mít nebude? To je ve hvězdách!

Nadávky na novináře, nevhodné oblečení a hysterické chování, v tomto duchu probíhal Kučův pohřeb, který se uskutečnil 8. července 2020 od 10 hodin na hřbitově v Lounech. Poslední rozloučení bylo ve velkém honosném stylu a rodina samozřejmě truchlila, nicméně si za to tyran může sám. Od Marečkovy smrti lidé na sociálních sítích Kučovi neustále nadávají. Simona T., matka malého Marečka, se odpojila ze všech sociálních sítí. Lidé jí kladou vinu za smrt Marečka stejnou měrou jako chlapcovu bestiálnímu otčímovi. Bezcitná matka si ale dosud běhá na svobodě.

Veřejnost reaguje

Vulgarismy se nešetřilo ani na pohřbu. "Ta se měla hroutit, když týral a k smrti utýral bezbranné dítě," zněl jeden z komentářů, reagující na hroutící se Kučovu matku. "Měla by se hroutit z toho, jakýho šmejda vychovala! Dobře mu tak," pokračovaly komentáře. Podle veřejnosti si Kuča zasloužil zemřít ve stejných bolestech jako malý Mareček. Správně si měl odsedět 22 let ve vězení, což ho nejspíš dohnalo k sebevraždě.

Hrob

Na tom, jak bude Kučův hrob nakonec vypadat a co na něm bude, se musí ovšem shodnout ti nejbližší. Nejdříve ale musí počkat. Na co? "Rodina si musí počkat, až si hlína pořádně sedne. Mohou si tam prozatím umístit kříž a květiny. A až si zemina sedne, přijde kameník a bude se s pozůstalými řešit, jak bude hrob vypadat," řekl pracovník hřbitova v Lounech pro eXtra.cz.

Tak uvidíme, zda se na něj rodina nevykašle a jaký hrob mu zařídí.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy