Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vrah Marečka Josef Kuča zanechal posmrtný dopis. Rodiče sebevraždě nevěří. Zabili ho, říkají

Vrah Marečka Josef Kuča zanechal posmrtný dopis. Rodiče sebevraždě nevěří. Zabili ho, říkají
Zdroj: archiv
+ Dalších 22 fotografií
dopis na rozloučenou
Rodiče vraha Josefa Kuči obdrželi poslední dopis od svého syna. Ten napsal dva dny před tím, než se ve věznici oběsil. V dopise ale nic nenasvědčuje tomu, že by chtěl Kuča spáchat sebevraždu. Podle rodičů může za smrt vězeňská služba nebo samotní vězni.

Místo dvaadvacetiletého trestu vrah týraného Marečka údajně raději spáchal sebevraždu. Policie totiž vyloučila cizí zavinění. Rodičům odsouzeného Josefa Kuči ale nedá spát dopis, který jim od syna přišel ve čtvrtek. Kuča v něm píše, že se těší, až ho rodiče ve věznici navštíví a dokonce po nich žádal peníze.

„Dopis nám přišel z pankrácké věznice, kde byl náš syn po soudu a čekal, do jakého vězení ho pošlou. Píše v něm, že ho v úterý možná budou převážet, ale ještě neví kam a dá nám brzy vědět. Den po odeslání byl ale syn mrtvý. Stále mi to vrtá hlavou,“ řekla matka Josefa Kuči pro Expres a dodává, že neviděla žádný náznak toho, že by si její syn chtěl vzít život.

Otec zesnulého se Expresu svěřil, že podle patoložky z Hradce Králové byl čas úmrtí v jedenáct hodin večer. Nalezen byl oběšený. „Nevěříme tomu, udělala to buď vězeňská služba, nebo vězni,“ myslí si Kučova matka. Ta nedávno zveřejnila svůj poslední vzkaz pro syna.

„Už jsi mi odešel navždy,“ napsala na sociální sítě. Nečekala ale, že se bude potýkat s nenávistnými komentáři. „No a co? Ještě řvi, že chcípnul. Dobře mu tak. Ani neměl odvahu na to, aby si trest odpykal,“ napsal jeden z komentujících. Další z řad dodává, že by zesnulého syna raději umučila. Našli se ale i tací, kteří se matky zastali a žádali o ohleduplnost.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy