Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vrah Maddie McCann možná nebude usvědčen. Chybí nám důkazy, tvrdí detektivové

Vrah Maddie McCann možná nebude usvědčen. Chybí nám důkazy, tvrdí detektivové
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Německý pedofil Christian Brueckner (43) možná nebude obviněn z únosu a vraždy Madeleine McCann. Uvedl to státní zástupce Hans Christian Wolters, který potvrdil že je dívka už po smrti. Vyšetřování se kvůli nedostatku důkazů může zastavit a Brueckner bude na svobodě.

Christian Brueckner byl nedávno identifikován jako hlavní podezřelý v případu zmizení tříleté Madeleine McCann Ta se ztratila na dovolené se svými rodiči v portugalském Praia da Luz v roce 2007.

Německý státní zástupce Hans Christian Wolters už kdysi tvrdil, že má konkrétní důkazy, které nasvědčují vraždě malé dívky. Nyní je přesvědčený a napsal o tom dopis i rodičům, ale podrobnosti raději vynechal. Navzdory tvrzení, které veřejně prohlásil, nyní říká něco jiného.

Vrah bude na svobodě

„Vyšetřování nemusí vést k obvinění Bruecknera z vraždy. Případ bychom mohli úplně zastavit, pokud se nám nepodaří najít chybějící důkazy,“ vysvětluje a dodává, že policie je stále přesvědčená o vině Christiana Bruecknera. Wolters také doufá v nalezení dalších obětí, které byly podezřelým sexuálně napadeny, aby ho mohl usvědčit.

Obviněný Brueckner v současnosti vykonává 21měsíční trest v Německu za obchodování s drogami. Je ale pravděpodobné, že bude příští týden podmíněně propuštěn. Státní zástupci se obávají, že po propuštění uprchne ze země. Kromě drog čelí totiž obvinění ze znásilnění 72 leté ženy nedaleko místa, odkud zmizela Maddie.

Poté co se stal v případu Maddie McCann hlavním podezřelým, začal být spojován i se zmizením šestiletého René Hasseho a pětileté dívky Ingy Gehricke.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy