Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vrah Kajínek bude po 23 letech na svobodě: Prezident Miloš Zeman mu udělí milost!

Co si o tom myslíte vy?
Zdroj: archiv
Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek se nejspíše dočká po více než dvaceti letech vytoužené svobody. Prezident Miloš Zeman se totiž rozhodl, že vrahovi udělí milost.

Jiří Kajínek je odsouzený vrah, který se po dlouhých třiadvaceti letech s největší pravděpodobností dostane na svobodu. Prezident Miloš Zeman (72) mu totiž chce udělit milost. Všechny dokumenty, které jsou potřebné k propuštění Kajínka, podepíše Zeman, až se vrátí zpět z Číny.

Kajínek je doživotně odsouzený vrah, který si odpykává trest za dvojnásobnou vraždu a pokus o vraždu. Sám odsouzený se k těmto činům nikdy nepřiznal a tvrdí, že je nevinný.

Před pár dny Kajínka navštívila ve věznici Rýnovice první dáma Iva Zemanová. Nedlouho potom se Zeman rozhodl, že mu udělí milost. Informoval o tom server Blesk.cz. Již před čtyřmi lety se Zeman pro televizi Prima vyjádřil, že chce obnovit řízení v kauze Jiří Kajínek.

Minulý rok veřejnosti sdělil, že si vyžádal vrahův spis, ale stále trval na tom, že mu milost nedá. Dnes je však všechno jinak a Zeman se vší pravděpodobností Jiřímu Kajínkovi milost dá, a tak se doživotně odsouzený vrah dostane po třiadvaceti letech na svobodu.

Související články

Další články