Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vrah Dominika (†21) utopil mezi výkaly, protože se bál, že odhalí zneužívání malé dívky. Co říká Dominikův táta?

Vrah Dominika (†21) utopil mezi výkaly, protože se bál, že odhalí zneužívání malé dívky. Co říká Dominikův táta?
Zdroj: PČR, reprofoto TV Nova
+ Další fotografie
Ten případ šokoval celé Česko. Jednadvacetiletý Dominik zjistil, že jeho známý zneužívá malou dívku. Rozhodl se, že na policii oznámí, co Jaromír (46) holčičce provádí. Jenže Jaromír Dominika omámil, unesl a pak zavraždil bestiálním způsobem. Pro TV Nova promluvil Dominikův otec.

Dominik zjistil, že šestačtyřicetiletý Jaromír zneužívá malou holčičku. Rozhodl se, že nechutný čin oznámí na policii. Proti zvrhlíkovi chtěl i svědčit. Ale svědčit už nebude. Jaromír ho omámil, unesl a pak hodil do jímky. Okraj septiku ještě Jaromír zakryl, aby měl jistotu, že se Dominik opravdu utopí. O otřesné vraždě jsme psali zde

Pro TV Nova promluvil Dominikův otec. Rozhovor je velmi emotivní, protože Dominikův táta sotva zadržoval slzy.

Vrah měl přítelkyni s dvěma malými dětmi. Dominik zjistil, že jedno z dětí Jaromír zneužívá "Dominik zjistil, že to jedno dítě začal pohlavně zneužívat a měl jít kvůli tomu svědčit," uvedl Dominikův otec.

Zdrcený muž je přesvědčen, že vražda jeho syna byla plánovaná dopředu. "Jestli přišel k němu domů a omámil ho, tak to měl naplánované strašně moc dlouho dopředu," řekl Dominikův otec.

"Prostě odvedl Dominika do auta, ten už byl absolutně mimo, odvezl ho na Karlovarsko, kde ho zavřel v domě. Chtěl se zbavit svědka," uvedl Dominikův otec s tím, že jeho syn se podle pitvy utopil.

Vrahovi nyní hrozí 15 až 20 let v kriminále. Ale může dostat i výjimečný trest.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy