Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vrah Davídka (†7) nefetoval: Ničila ho žena, tvrdí jeho známá

Zdroj: TV Nova
Rozhovor
V Pardubicích se odehrála obrovská tragédie. Vladimír (40) tam zabil minulý týden syna Davídka (†7). Bodl ho, když spal a pak zavolal policii. Pro Expres.cz nyní promluvila blízká přítelkyně vraha.

V Pardubicích se odehrál doslova horor. Otec jménem Vladimír (40) zabil svého sedmiletého syna Davídka, když chlapec spal. Příčinou smrti bylo bodnutí. Otech zavražděného dítěte se k příšernému činu sám přiznal a to s naprostým klidem. Pro Expres.cz poskytla rozhovor blízká kamarádka Vladimíra, která když se o mrtvém Davídkovi dozvěděla, ihned věděla, kdo to byl.

Žena zná Vladimíra už od školních let. Byla s ním v kontaktu i v době před spácháním odporné vraždy. „Své děti miloval a byl na ně hrdý. Byl to mírumilovný člověk, super kluk a milující tatínek. Nikdy neměl sklony k agresivnímu chování. Davídka opravdu miloval, byl na něho hrdý, chlubil se s ním, že je moc šikovný. Nemůžu pochopit, jak mohl udělat takovouhle hrůzu. Musel to být nějaký zkrat,“ rozpovídala se jeho známá.

Podle ní je zde možnost, že k činu ho mohl vést spor s manželkou alkoholičkou. „Myslím si, že mu (Vladimírovi) něco udělala. Byla to alkoholička, nerozuměli si spolu. Vladimír o ní říkal, že hodně pije a nestará se o kluky. Myslím si, že mu chtěla Davida vzít a on jí ho nechtěl dát, a aby ho neměla, tak to takhle ukončil. Tím samozřejmě neomlouvám, co udělal. Je to strašné. Nechápu, jak může milující otec zabít své dítě,“ svěřovala se pro Expres.cz.

V médiích se také objevily zprávy o tom, že Vladimír byl při spáchání činu údajně pod vlivem drog. To jeho blízká vyloučila. „Nikdy nebral drogy a sám je odsuzoval,“ obhajovala Vladimíra.

Nyní policie zkoumá, co skutečně muže z Pardubic vedlo k vraždě sedmiletého chlapce. Muži za zabití syna Davídka hrozí výjimečný trest a na rozsudek musí počkat ve vazbě.

Související články

Další články