Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vrací se zpět do života? Lunetic Martin Kocián se odstěhoval z Prahy a živí se jako číšník!

I přes neúspěch se života rozhodně nebojí.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Poznal, co je to sláva, mít miliony korun, ale také jak bolí padnout na dno. Na konci 90. let Martin Kocián (40) zažíval coby člen skupiny Lunetic obří úspěch. Poté okusil vlastní porážku, když začal experimentovat s pervitinem. Dnes se živí jako číšník. Přitom šancí dostat se zpět na hudební výsluní měl několik...

Měl našlápnuto k hvězdné kariéře. S kolegy ze skupiny vyprodával koncertní haly, milovaly ho tisíce dívek. Málokdo zažil tak obří úspěch jako čtveřice kdysi kamarádů, kteří netušili, co se stane, když lidem zazpívají hity jako Máma či Nechci být sám a další. Bylo to skutečně něco neuvěřitelného.

Martin ale slávu a úspěch neustál. A začal hledat filtr – tím byl pervitin, který ho stáhl na samé dno. Lunetici se v roce 2003 rozpadli. Poté Kocián odcestoval do Anglie a zdálo se, že si urovnal myšlenky. Narodila se mu dcera, začal podnikat. Šance, že se vrátí na hudební scénu, byla před ním, když v roce 2011 se čtveřice kluků pokusila o návrat na hudební scénu. Lunetici byli zpět!

Jenže obnovení původní sestavy netrvá dlouho a Kocián skupinu opouští. „Šel jsem si jinou cestou,“ vysvětlil eXtra.cz Martin s tím, že v té době se mu život otočil o 180 stupňů. „Přišly nějaké osobní problémy a řešil jsem je špatně.“ Aktuálně se živí jako číšník a věří, že jeho cesta za úspěchem není ještě u konce. „Začal jsem od začátku. Teď se živím jako číšník, odstěhoval jsem se z Prahy a makám na sobě,“ popsal svůj život Kocián. Žije v Hluboké nad Vltavou a zároveň se snaží o sólo kariéru. „Dvakrát, třikrát do měsíce někde po Česku vystoupím. Hudbě se stále věnuji a připravuji svůj projekt. Věřím, že se povede,“ dodal kdysi hodně úspěšný zpěvák.

Související články

Další články