Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vrací se Výměna manželek s novou špindírou: Synové Emílie (43) spí na shnilých postelích

+ Dalších 14 fotografií
Po letní pauze se vrací Výměna manželek a o dramatické chvíle nebude nouze. V novém díle uvidíme, jak si Emílie poradí s tatínkem raperem, který si rád užívá života, a jestli zvládne temperamentní Andrea pobyt v rodině, kde všichni žijí vedle sebe a ne spolu. Navíc se znovu bude řešit problém s úklidem!

Výměna manželek se vrací a hned napoprvé bude zase mít pořádné grády. A je dost možné, že špindíře Věře nebo tragédce Maruš vyroste konkurence!

V nové epizodě poznáme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Andrea (26), Zsolti (39) a Vaneska (8). Na druhé straně se seznámíme s Emílií (43), Martinem (40), Martinem (16), Václavem (13) a Jirkou (12), kteří žijí v Tušimicích.

Pár z Ostravy už je spolu celých šest let, nicméně Andrea má pocit, že trvá minimálně třikrát tolik. Zsolti si od Výměny manželek slibuje sblížení se svojí partnerkou a větší porozumění. Je totiž velmi akční člověk a celkem známý rapper. Druhý pár do Výměny manželek přihlásila Emílie, protože se s partnerem hodně hádá a doufá, že si celá rodina uvědomí, jak mnoho pro ně dělá. Jak sama říká, má pocit, že její život přešel do stereotypu.

Andrea však v rodině Emílie pozná, že rozhodně je kde přidat, hlavně co se úklidu týče. Zjistí fatální nedostatky věcí, které jí přijdou normální. Navíc objeví postele dětí v katastrofálním stavu. Podaří se jí změnit přístup členů rodiny?

Související články

Další články