Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vrací se populární Tvář: Herec z První republiky se převtělí do Mikolase Josefa

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Tvář
Populární show Tvoje tvář má známý hlas se už v sobotu vrací na televizní obrazovky. Nelehký úkol hned během prvního večera dostal herec Robert Urban (33), kterého proslavil seriál První republika. Bude se muset převtělit do českého zpěváka Mikolase Josefa (23)!

Vůbec poprvé dostane Mikolas Josef (23) dvojníka! V sobotu se v něj v show Tvoje tvář má známý hlas převtělí herec Robert Urban (33) ze seriálu První republika.

„Já Mikolasovi moc fandím a rád poslouchám jeho hudbu, takže jsem z této proměny byl nadšený. Samozřejmě to byla velká výzva a jsem hodně zvědavý, co na to řeknou diváci,“ nechal se slyšet Urban.

Na tanečním tréninku dostal tu nejlepší lekci. Velmi cenné rady pro vystoupení mu poskytl přímo Mikolas Josef. Dokonce mu dal velmi vzácný talisman – své ikonické brýle, které měl při jednom ze svých největších vystoupení.

Dalšími hvězdnými soutěžícími jsou Zuzana Norisová (40), Kateřina Brožová (51), Roman Zach (46), Ján Jackuliak (41), Debbi (26), Marek Lambora (24) a Kateřina Marie Fialová.

Ti se v rolích velkých osobností světového i českého šoubyznysu utkají o peníze, které posléze poputují na dobročinné účely.

Související články

Další články