Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Vrací se Bílá ke kolouškovi Radkovi? Zpěvačka se ke svalovci tulí jako za starých časů!

Zpěvačka je možná zpět ve vztahu s Radkem Filipim.
Zdroj: Instagram/Lukáš Fronk
+ Dalších 9 fotografií
Mnohonásobná zlatá slavice se sice se svým manažerem a bodyguardem Radkem Filipim (35) rozešla už dříve, ale nyní to vypadá, alespoň podle jejích slov, že se k sobě exmilenci opět vrátili. Lucie Bílá (52) se na oslavě jeho pětatřicátin rozhodně nechovala jako kamarádka. Co prohlásila?

Manažer, bodyguard a expřítel Lucie Bílé (52) Radek Filipi nedávno oslavil pětatřicáté narozeniny. Zpěvačka je trávila s ním. Na večírku byl přítomen i její tatínek se štěňátkem bulteriéra Kvidem. Bílá se netají tím, že se svými bývalými partnery udržuje přátelské vztahy.

S Radkem se ale o přátelský vztah zjevně nejedná. Bílá dala během oslavy několikrát najevo, že se s mužným bodyguardem k sobě vrátili. Dokazuje to nejen srdečný transparent „Všechno nejlepší Ráďo“, ale i status k fotografií.

„Měním status na šťastná“, napsala zpěvačka ke snímku, kde se s Filipim líbá. Svědčí o tom i láskyplná poznámka u dětského snímku Filipiho. „Dnes má narozeniny můj ochránce. Všechno nejlepší, Radečku,“ napsala.

Je víc než možné, že zpěvačka už sama není delší dobu a choulí se do náruče, kterou už dobře zná.

Mohlo by vás zajímat

Další články