Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vpředu byznys, vzadu párty: 33 divokých účesů Jardy Jágra v průběhu let

Jágr si na začátku devadesátek vypěstoval i bradku.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 29 fotografií
Účesy

Jaromír Jágr je už na světě 50 let a za tu dobu se legenda českého hokeje nesmazatelně zapsala do paměti fanoušků na celém světě. Ne vždycky to ale bylo jen tím, co předváděl na ledě. Za 50 let už totiž vystřídal spoustu účesů a především jeho nesmrtelný sestřih "vpředu byznys, vzadu párty" vymaže z hlavy jen málokdo. Podívejte se na galerii často šílených účesů geniálního útočníka.

Jestli si nějaký účes zaslouží vstoupit do síně slávy, tak je to určitě ten, který nosil Jaromír Jágr (50). Populární střih 80. a 90. let měl na temeni krátce sestříhané vlasy, vzadu zůstávaly dlouhé. Dnes tomuto účesu málokdo řekne jinak než "vpředu byznys, vzadu párty". V 90. letech tomu ale bylo jinak.

Účes totiž v tuzemsku nejvíc proslavil právě Jágr, a tak se sestřihu dlouho říkalo "na Jágra". Od té doby ale uplynula už pěkná řádka let, Jágr už nehraje NHL, ale řádí na ledě extraligy a jeho účesy odpovídají současné době.

Za 50 let jich ale přeci jen zvládl vystřídat pěknou řádku. Na konci minulého století se ostříhal, vyzkoušel si gelovací módu a dokonce si nechal své kudrnaté vlasy na chvilku narovnat. Věděli jste ale, že střih "na Jágra" zaznamenal krátký comeback? V roce 2010 s ním legendární 68 řádila na ledě šampionátu v Bratislavě, kde Češi zaznamenali doposud poslední medaili.

Podívejte se na účesy Jaromíra Jágra do galerie.


Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy