Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Voxel po 10 letech manželství zdrhá k jiné: S Maruškou si dáme volnost

Hudebník Voxel žije v polyamorním vztahu.
Zdroj: Se souhlasem Voxel, koláž eXtra.cz
Polyamorie

Vypadá to, že polyamorie je na vzestupu. Hudebník Václav Lebeda známý jako Voxel (28) a jeho manželka Marie uznávají několik vztahů najednou. Se svým způsobem žití se rozhodli podělit se svými fanoušky prostřednictvím sociálních sítí. 

Český folk-popový písničkář Václav Lebeda, známý jako Voxel, se přidal k novému trendu. Na svůj Instagram pověsil fotografii, v níž seznamuje fanoušky s tím, že s manželkou Marií žijí v polyamorním vztahu, a tedy uznávají více svazků najednou. Možná si o nás budete myslet, že jsme se zbláznili. Možná někoho zklameme, pohoršíme, naopak i třeba popíchneme, potěšíme,” začal svůj obsáhlý příspěvek Voxel.

Dále popsal, že během několika posledních dní se celý jeho desetiletý manželský život převrátil vzhůru nohama. „Rozhodli jsme se dát nám samotným i tomu druhému naprostou svobodu, volnost, lásku, pochopení. Rozhodli jsme se, že se NEBUDEME VLASTNIT, a uvědomili si, že to, co společnost považuje za “lásku”, je častokrát jen ono vlastnění, žárlivost, závislost, lpění na druhém. To my nechceme,“ vysvětloval dále hudebník s tím, že se oba milují navzájem, ale i někoho jiného.

Všechno jsme si vyříkali

Příspěvek ale dál pokračoval. Voxel psal, že tu chtějí být pro sebe, ale zároveň i pro kohokoli dalšího. „Právě tento týden jsme si s Maruškou řekli poprvé někdy až krutě upřímně vše, co nás trápilo, vyléčili hluboko zaryté bolesti, povídáme si do noci najednou o všem, co by “nebylo dobré ve vztahu říkat”. A milujeme to!,” píše - zřejmě nadšeně - hudebník, který dodává, že se nyní s manželkou milují úplně jinak a poznávají onu bezpodmínečnou lásku.

„Někdo na to kouká jako na “volný vztah”, někdo říká “polyamorie”, je nám to docela jedno, prostě jsme se rozhodli přijímat v lásce vše nové, co přichází. A je to zatím neskutečná jízda,“ doplnil Voxel a na konci dlouhého příspěvku manželce poděkoval a vyznal jí lásku.

Polyamorie je v kurzu

O polyamorii v posledních měsících veřejně mluví například herečka z dokumentu V síti Tereza Těžká (25). Ta má kromě svého manžela vztah ještě s přítelem a přítelkyní. Její muž má také další vztah s jednou svou přítelkyní. Netradičním vztahem proslula také misska Daniela Zálešáková, která má kromě partnera také milenku Terezu.

Nejdříve byl známý a diskutovaný její vztah s o více než třicet let starším podnikatelem Josefem Smolíkem (53). K nim pak přibyla právě Tereza a společně žili nějakou dobu v trojvztahu. Jenže jak se zdá, ani to nebylo úplně ideální.

Nový přítel

Zálešáková se po mnoha letech se Smolíkem před pár měsíci rozešla a našla si nového přítele. Tím je také o dost starší podnikatel z Třince Marek Friedl. K nim se opět připojila i milenka Tereza.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy