Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Vosková Mirka ze Svatby: Odráží útok a prozradila, jak vypadá její ideální muž

Mirka Fialová je velmi půvabná.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
svatby

Mirka (23) je jednou z hvězd show Svatba na první pohled. Jako jediná získala od diváků kvůli svému chování přirovnání k Natálii Mykytenko, kterou spousta diváků nemohla vystát. Podle lidí je chladná jako mrazák a někteří dokonce litují jejího experimentálního manžela Petra. Co na tyto názory říká sama Mirka?  

Najít si lásku na celý život v reality show Svatba na první pohled vyzkoušela půvabná nevěsta Mirka, které experti našli nápadníka až na druhý pokus. První potenciální muž totiž obřad odřekl. Za dobu, kdy se Mirka ukazuje pravidelně na televizních obrazovkách, si vysloužila přezdávku "chladná".

"Slečna mi přišla chladná jak mrazák. Strašně brečela, když přišla o prvního ženicha, ale s tím druhým byla jak vosková figurína. Ani ruku jí nemohl dát. Tak tam neměla lézt," uvedla jedna z divaček, se kterou mnozí souhlasí. Jiným také připomíná nechvalně známou hvězdu první řady Natálii Mykytenko.

Sama Mirka se nyní na svých sociálních sítích rozpovídala, co svou účastí v reality show ve třiadvaceti letech zamýšlela, když se stejně podle lidí chová jako kus ledu.

"Tak svatbou se většinou vyjadřuje to, že člověk je radši s někým než sám. A protože já nejsem typ, který by preferoval vztahy na jednu noc a dlouho se mi nedařilo najít partnera, který by to myslel vážně, tak jsem si řekla, proč to nezkusit," odpověděla Mirka divačce na první dotaz.

To, že jsem kus ledu, vidíte vy

"Další věc je, že kus ledu vidíte vy. Co za tím opravdu stálo, vím já. A nejvíc mě baví, jak mě na začátku všichni hejtovali za moc emocí a teď zase za málo, tak já už nevím," dodala nevěsta, která tvoří v reality show pár se sympatickým Petrem. Zda jim ale láska vydržela i po skončení show, to je zatím otázka. Když jde o fyzickou stránku, její typ příliš není, ale naopak povahové vlastnosti by pro ni dobré mít mohl.

"Líbí se mi velký, potetovaný, vousatý," uvedla k zevnějšku. "Pokud jde o povahové vlastnosti, tak věrný, upřímný, pozorný, ambiciózní," prozrazuje nevěsta, která ve svém rodném kraji takového muže nedokázala najít. "Tohle jsou moje požadavky. A ne, opravdu nikoho takového jsem v Jeseníku nepotkala," dodala.


Související články

Další články