Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vosí pas a dokonalá tvář: Ewa Farna pokračuje v hubnutí, je krásnější než dřív

Zdroj: archiv Ewy Farne
+ Dalších 11 fotografií
krása
Osm měsíců po porodu syna vypadá Ewa Farna (26) jako jiný člověk. Těhotenství zpěvačce, která se za kypré tvary nikdy nestyděla, prospělo. Je hubenější než kdy dřív, dokonce se může pochlubit vosím pasem. Cvičí, anebo jdou kila dolů svévolně?

Tajemství své proměny v ještě krásnější ženu si Ewa Farna nechává pro sebe. Jak je o ní známo, do soukromí nechává fanoušky nahlédnout, jenom když se jí chce. Nejspíš zatím nechce zakřiknout, že se jí ve shazování kil tak daří.

Během nedávných dnů ukázala Farna několik černobílých fotek, na kterých je jako vyměněná. Štíhlé nožky, útlý pas a dokonalá tvářička. Půvabů měla na rozdávání i v minulosti, vždycky ale bojovala s kypřejšími křivkami. Písnička, ve které zpívá "mám prostě boky jako skříň", už ale očividně není příliš aktuální.

Skvěle se má i zpěvaččin syn Artur (8 měsíců), kterému splní, co mu na očích vidí. Ewa si ho na podzim vozila i na koncerty, vypomáhala jí ale chůva, která s chlapečkem čekala na hotelu nebo v zákulisí.

Pracovní zápřah Farnou čeká zase od konce března. Vyráží už na třetí část úspěšné koncertní šňůry, tentokrát začíná v Brně a skončí na sklonku května v Praze.

Související články

Další články