Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Voráček poprvé vyvedl svůj objev a Hertl snoubenku: Jedna za vílu a druhá za starou mladou

+ Dalších 5 fotografií
Vítězem ankety Zladá hokejka se stal David Pastrňák (22). Nyní se mu daří ve všech směrech. Ve Foru Karlín opět obhájil post nejlepšího hokejisty a odnesl si zaslouženou sošku. Pastrňák na tak významný večer vyvedl maminku stejně jako minulý rok a přítelkyni nechal doma. Další hokejisté se ale rozhodli, že své partnerky ukážou. Jakub Voráček měl třeba premiéru s novou holkou. Jak to jeho milence slušelo?

Nejlepším hokejistou Česka se stal opět dvaadvacetiletý David Pastrňák. V sále se z ocenění mohla radovat jeho maminka, která přišla svého syna podpořit. V sále ale chyběla jeho přítelkyně, která ho na slavnostní galavečer nedoprovodila ani minulý rok.

To ostatní kolegové Pastrňáka se svými dívkami milerádi pochlubili. Pro přítelkyni Jakuba Voráčka to byla premiéra. Jakub vzal na předávání cen svoji novou půvabnou přítelkyni Markétu, se kterou se už před veřejností neskrývá.

Markéta rozdávala úsměvy na všechny strany, což jenom chválíme, ale zvolila poněkud hodně usedlý a tmavý model, který ji dělal zbytečně starší a objemnější. Přítelkyně Voráčka vypadala vedle svého statného přítele jako stará mladá.

Zato čerstvá snoubenka útočníka Tomáše Hertla připomínala rozkošnou vílu. Aneta si oblékla krásné dlouhé růžové šaty a vypadala opravdu jako princezna. Navíc se nejspíše zanedlouho rozezní svatební zvony. Hertl totiž požádal nádhernou Anetu o ruku.

Mohlo by vás zajímat

Další články