Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Voráček, Frolík, Tlustý a spol. Až uvidíte, jak se umí bavit hokejky, tak puknete smíchy. Hlavně u tance Jakuba Voráčka

Voráček, Frolík, Tlustý a spol. Až uvidíte, jak se umí bavit hokejky, tak puknete smíchy. Hlavně u tance Jakuba Voráčka
Zdroj: Nadace Jakuba Voráčka
+ Dalších 11 fotografií
To, že hokejky za to umí vzít, to není žádná novinka. Ale doposud jsme věděli, že jde především o zábavu vedle sličných zlatokopek v nechvalně proslulém baru v centru Prahy Kozička. Jenže tito kluci to umí pořádně rozjet i na charitativním večeru, kde o tanečky, objímačky a vtípky nebyla nouze. A redakce eXtra.cz samozřejmě jako jedna z mála nemohla u toho chybět.

Když jde o mejdan s hokejisty, tak je to záruka zábavy až do rána, někdy dokonce na celý víkend, jako tomu bylo teď, kdy se kvůli Nadaci Jakuba Voráčka sjely hvězdy NHL na Moravu, aby podpořily dobrou věc. Ale to by nemohli být sportovci, aby se to nezvrtlo ve velký mejdan.

Nejdřív se kluci předvedli na trávníku na akci Hokejky v kopačkách, kde na přímém sluníčku podali slušný výkon, ale bylo jasné, že jim z toho i vyschne v krku. Ale i za to, že měli skoro úpal, to stálo. Jen na hřišti za vstupenky, tombolu a prodej reklamních předmětů vybrali neuvěřitelných 277 tisíc korun.

Jenže to ještě nikdo netušil, co přinese večer, že se celkově po dražbě, kterou vedl Jakub Kohák a ovínění hokejisté a podnikatelé budou přihazovat desetitisíce tak vehementně, že se celková částka vyšplhá až na krásných 958 tisíc korun, jež poputují na Nadaci Jakuba Voráčka, která se snaží pomáhat lidem s roztroušenou sklerózou.

Ale ani o zábavu samozřejmě nebyla nouze. Cimbálovka vybízela ke zpěvu i k tanci a dlouho se nenechal pobízet hlavně Jakub Voráček. Ten musel s bohatým podnikatelem tančit, protože si ho vydražil za 40 tisíc, a ryšavý hokejista se toho nebál. Předvedl lepší kreace než ve StarDance, spíš jsme se všichni divili, že to oba přežili ve zdraví. Jakub Kohák chtěl už volat ortopeda, když viděl, jak tam pánové na parketu skotačí, ale naštěstí vše dopadlo dobře a mejdan mohl pokračovat.

Jirka Tlustý byl tak šťastný, že vidí svého bývalého parťáka Michaela Frolíka, že mu padl kolem krku a nechtěl se pustit, byl strašně přítulný. Chvílemi to vypadalo, že se kluci i začnou líbat, ale zůstalo to jen u objetí.

Ale dost už bylo slov. Spíš se podívejte na fotky z toho veselí, které přineslo tolik peněz na charitu. Kluci za to opravdu umí pořádně vzít, byl to mejdan se vším všudy...

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy