„Nemám na lásku prostor ani energii,“ dušovala se v reakci pro nás Lucie Vondráčková, když jsme se jí zeptali, jestli s ní fakt Tomáš skončil kvůli Hádkovi.

Vše svaluje na to, že dotyčný byt, kde se s Matějem scházela, používá pro pracovní schůzky i s desítkami dalších lidí.

Jenže zdroje naznačují, že jakékoli výmluvy byly před Tomášem k ničemu. Však se také k Matějovi pro eXtra.cz vyjádřil hodně jasným způsobem.

„Je pravda, že existují záběry Matěje Hádka u bytu Lucie ze zvláštních nočních hodin. Do domu, který je v Podolí, se dostával v hodně pozdním čase. Řekněme, že s Matějem občas pracovali přes noc. Dovnitř se dostával občas velmi podivuhodným způsobem, obezřetně, vážně to nevypadalo na obyčejné kamarádské návštěvy,“ tvrdí náš dobře informovaný zdroj.

„Byt je v přízemí, takže se tam dostával různě a snažil se dávat pozor, aby ho nikdo neviděl. To ale bylo zbytečné, když je tam propracovaný kamerový systém. Když pak Tomáš viděl záběry, měl okamžitě jasno a vztah se ženou okamžitě ukončil,“ přidal.

Nikomu z nich jsme u toho nesvítili a samozřejmě netušíme, jak to všechno bylo. Je možné, že je Tomáš Plekanec trošku žárlivější a svědomí Lucky je jako padlý sníh. Třeba se opravdu s Matějem Hádkem jen poctivě připravovali na natáčení propracovaného videoklipu, který se dost příhodně jmenuje Paralelní světy. Nebo je to tak, jak si myslí špičkový hokejista. Ale to už si dvojice bude muset vyříkat u rozvodového stá­ní.