Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Vondráčkovou obviňují z vážného porušení zákonů! Co Lucie vyvedla?

+ Dalších 9 fotografií
BOJ O RENOMÉ
Zatímco v Česku se stal z prvního jejího filmu natáčeného v Kanadě (The Perfect Kiss) totální propadák se zoufalými recenzemi, Lucie Vondráčková (38) se s tou samou režisérkou Martinou Adamcovou pustila zvesela do nového. Vyvstala ale otázka, zda neporušila kanadské zákony!

Jako manželka špičkového hokejisty byla totiž Lucie Vondráčková v Kanadě na jeho pracovní povolení s tím, že to jí za mořem zakazovalo jakkoli pracovat. V éteru nyní létá informace, že tak nedávné natáčení Hotelu Limbo nemuselo být v tomhle ohledu křišťálově čisté.

Záhadná reakce

Jako by čekal podobné otázky, zničehonic, aniž bychom se ho na to zeptali, o tom sám od sebe začal při našem rozhovoru hovořit její kamarád František Vondráček.

„Na Hotel Limbo jsem jí musel dát pracovní povolení. Dělá ho pode mnou. Vyřídila si tam přechodný pobyt, ale na území Kanady může dělat, pakliže tam dělá pod někým jiným, třeba pod Čechem. Jako česká firma jsem ji zaměstnal, aby mi do Kanady jela udělat pár scén. Aby mohla dělat pro kanadské firmy, vyřízení pracovního povolení trvá nejméně půl roku, ale většinou rok až dva,“ řekl eXtra.cz Vondráček.

Bylo to legální?

Právě kvůli jeho kritice Tomáše Plekance vystoupila nedávno i matka Květa Plekancová a některá Vondráčkova slova označila za lživá.

Je pravda, že existuje mezinárodní smlouva, na základě které mohou zahraniční produkce s určitým počtem cizinců točit v cizích zemích bez standardního místního pracovního povolení. Produkce ale musí splnit řadu podmínek a je otázka, zda se to tvůrcům Hotelu Limbo podařilo.

Co tajil Standa

Jak jsme také informovali, nedávno se s Lucií Vondráčkovou (38), Martinou Adamcovou i Františkem Vondráčkem ve zlém rozešel i Stanislav Dvořák, který Lucii přitom v srpnu doprovázel jako věrný přítel na cestě do Kanady. Prý šlo o problém s penězi a zdroje tvrdí, že Standa hrozil, že pokud mu nevyhoví, informuje patřičná místa. Prý o něčem, co by Lucka nechtěla, aby oni věděli. Zda šlo právě o práci bez pracovního povolení, to můžeme jen spekulovat.

Dvořák nám slíbil odpovědět na všechny otázky, už deset dnů ale žádná reakce na náš e-mail nedorazila.

Mohlo by vás zajímat

Další články