Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vondráčková tasila zbraně: Na pódiu předvedla divoké intimní scény, pak se chlubila podprsenkou

Lucie Vondráčková se na jevišti odvázala.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress
+ Dalších 15 fotografií
odvaha

Vždy usměvavá Lucie Vondráčková (43) se proměnila v divokou dračici, která na pódiu předvedla pohlavní styk s kolegou Janem Fantou (28). Překvapila tak publikum i ostatní herecké kolegy, kteří se přišli na nové představení s názvem Hračička na divadelních prknech podívat. Většinou se promenádovala v negližé a ukázala i podprsenku. Více informací o vzrušující roli Lucie poskytla redakci eXtra.cz.

Zdálo se, že nová role Lucie Vondráčkové bude pro herečku vystoupením z komfortní zóny. Ve hře Hračička na divadelních prknech jde totiž o ženu, která si do bytu pustí psychopata, a pak se ho snaží zbavit všemi dostupnými prostředky. Dojde i na sex před diváky s kolegou Janem Fantou. Oblíbená zpěvačka si však s novým břemenem poradila na výbornou a vypadá to, že stud odhodila zcela stranou. Do divoké a sexy role se obula na sto procent.

"Celá hra je hodně emotivně náročná a je v ní i humor, což diváci skvěle cítili. Myslím, že tak krásnou a náročnou hereckou příležitost má herec jen párkrát za život. Pokud má štěstí. Další reprízu s Honzou máme 13.10.," svěřila se Vondráčková pro eXtra.cz. Na pódiu chodí v sexy průsvitném pyžamu.

Rozhovor s Lucií Vondráčkovou

Lucie ukázala podprsenku

Lucie si neodepřela sexy oděv ani po skončení divadla. Mezi lidi přišla v bílé halence, pod kterou jí prosvítala podprsenka.

Nové divadelní představení přilákalo spoustu diváků včetně známých obličejů. Na hru se přišla podívat například Veronika Žilková se svým přítelem Josefem Holomáčem. Z vystoupení byla nadšená a dokonce chce koupit lístky i všem svým dětem. „Strašně mi z toho buší srdce,“ řekla Žilková deníku Blesk po skončení představení.

Kromě Žilkové se v publiku ukázal také přítel Lucie bijec Zdeněk Polívka či zpěvák Ondřej Ruml.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy