To, že se Helena Vondráčková (66) o svoji vizáž pečlivě stará, není žádná novinka. Jak vypadala na oslavě svých šestašedesátých narozenin, ale zarazilo všechny přítomné.

Na party, která se konala v jedné pražské restauraci po narozeninovém koncertu v Divadle Broadway, sice Helena dorazila v šedých šatech, ale posléze se převlékla do mladistvého modelu, ve kterém vynikla její bezchybná postava. Svou roli sehrálo i perfektní nalíčení a romanticky vyčesané vlasy. Zpěvačka by směle mohla konkurovat ženám o mnoho let mladším.

Vondráčková si kondici udržuje pravidelným sportováním. I když nerada přiznává zákroky estetických chirurgů, úpravy, které podstoupila, jsou decentní a na rozdíl od některých kolegyň, které už dávno ztratily mimiku, působí Helena velmi přirozeně.

A včera měla po vydařeném koncertu další důvod k dobré náladě. Její manžel se totiž produkčně opravdu vytáhl. Jak jinak si vysvětlit fakt, že ji díky jednomu ze sponzorů obdaroval luxusní kuchyní za milion korun. A to se počítá, že dámy?