Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vondráčková se vrátila z Kanady i s fešným sportovcem: Budou si teď hrát na doktory?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
COMEBACK
Po deseti dnech v zámoří se zpěvačka Lucie Vondráčková (39) a její doprovod Tomáš Zonyga (26) v pátek vrátili na ruzyňské letiště a oba byli vysmátí od ucha k uchu. Prahu přivítali zářivými úsměvy, které by si leckdo mohl vyložit třeba i tak, že jsou prostě zamilovaní a cítí se moc dobře. Ačkoli ohledně toho, jestli spolu jsou nebo ne, stále mlží, možná si v Čechách opravdu začnou hrát na doktora, jak parkourista předpovídal.

Dvojice v Praze přistála v pátek krátce před polednem. Byli usměvaví, úplně v pohodě a Tomáš jako gentleman Lucii vezl kufry. Umělkyně měla za oceánem sice nějaké ty povinnosti, třeba dotáčky filmu Hotel Limbo (malou roličku v něm dostal i Zonyga), určitě se ale setkala i se svou kanadskou právničkou, která se snaží tamní soudy přesvědčit o tom, že v Česku sezdaní Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec by měli mít rozvod v Kanadě (spekuluje se o tom, jestli to není kvůli v Česku platné předmanželské smlouvě, na základě níž Lucie nemá nárok na žádné peníze).

I tak si ale Lucie našla dostatek času na to, aby se plně věnovala svému „kamarádovi“. Ukazovala mu krásy města i okolí, lezli na kopce a chodili na výstavy. Sám Tomáš v kontroverzním prohlášení napsal, že je normální, že spolu tráví tolik času a že je jakýsi kámoš na léto. Jestli to přeroste v něco hlubšího, to se prý do budoucna uvidí.

Kanadská záhada

Kolem párečku se vyrojily různé spekulace. Zdroj blízký zpěvačce chtěl třeba za každou cenu dát najevo, že ti dva vůbec nebydleli ve stejném domě, Tomáš měl podle něj spočinout v bytě syna režisérky. Čtenář (nebo čtenářka) ale do naší redakce zaslal fotky, na nichž v různých dnech přicházejí a odcházejí z domu, kde Vondráčková žila poslední rok. Zonyga k tomu pak napsal, že dotyčný musel v křoví trávit celý den.

Lucka (39) se spekulacím o vášnivých romantických chvilkách s o třináct let mladším parkouristou vysmála uveřejněním tří fotek, na nichž to vypadá, jako by v nemovitosti nebyl vůbec žádný nábytek.

Související články

Další články