Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Noční můra Lucie Vondráčkové. Bojí se svého partnera ze StarDance

+ Dalších 13 fotografií

Účastníci StarDance ještě ani nezačali trénovat, zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (44) už se ale děsí toho, co ji čeká. Jak totiž přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, má velký strach ze zvedaček. Paradoxem je, že jejím tanečníkem je Lukáš Bartuněk, manžel Kateřiny Bartuněk Hrstkové, kteří jsou několikanásobnými mistry ČR ve freestyle latinské show. To ostatně Kateřina potvrdila v minulé řadě s Vavřincem Hradilkem, kdy celou řadou doslova prolétla vzduchem. Zpěvaččiny obavy jsou tak vcelku namístě.

Lucie Vondráčková je jednou z hvězd, které se letos objeví v taneční soutěži StarDance. Produkce ji spárovala s profesionálním tanečníkem Lukášem Bartuňkem, který už jednou ve StarDance tančil, a to s violovou virtuoskou Jitkou Hosprovou.


Strach ze zvedaček

Dvojice se zatím jen tak oťukává, dosud totiž nedošlo na první trénink. Podle prvních pocitů si prý ale sedli velice dobře. Co bude možná kamenem úrazu v tomto páru, jsou choreografie. Lukáš Bartuněk je totiž manžel Kateřiny Bartuněk Hrstkové, která v minulé řadě skončila na třetím místě s kajakářem Vavřincem Hradilkem. Kateřina využila Vavřincových svalů, a tak stavěla choreografie na náročných zvedačkách. Těm se Lucie vyhýbá jako čert kříži.

Naopak její taneční partner je zvedačkám naprosto otevřený. Ne nadarmo jsou se svou ženou několikanásobnými mistry ČR ve Freestyle Latin Show či ve figurálním valčíku. Titulů mají samozřejmě víc, ale v dalších kategoriích se zvedačky příliš nepoužívají. Můžeme se těšit na nějaké freestylové prvky?


"Já tvrdím, že jo. Lůca pořád říká, že ne, že se bojí vyskočit, ale já si myslím, že to půjde určitě. Je hubená a lehoučká," řekl Lukáš pro eXtra.cz. "Já se prostě neodrážím, já se bojím odrážet. Nevím, asi jsem v minulém životě skočila někam," směje se Vondráčková. Zároveň ale vychválila Lukáše a jeho manželku Kateřinu, protože ti tvoří pár už osmnáct let a nyní se poprvé proti sobě postaví ve StarDance jako soupeři. Lukáš Bartuněk ale zmínil, že se na to oba moc těší a rozhodně si budou i vzájemně pomáhat. Už nyní se ale dohadují o muzice. Celý rozhovor si můžete pustit v náhledovém videu.

StarDance 2024

Třináctá řada StarDance …když hvězdy tančí poběží na České televizi na podzim 2024. Na parketu poměří své taneční schopnosti deset osobností.

StarDance 2024 – soutěžící

Česká televize oznámila následující soutěžící: herečka Jana Paulová, zpěvačka Lucie Vondráčková, herečka Marta Dancingerová, kuchařka z MasterChefa Chili, šampionka bojových sportů Martina Ptáčková, herec Filip Blažek, spisovatel Patrik Hartl, herec Oskar Hes, paralympionik Jiří Ježek a hudebník Ondřej Ruml.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy