Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vondráčková se snaží zachránit situaci: Ukázala hnízdečko, kde se má stýkat se Zonygou

Zdroj: facebook
+ Dalších 15 fotografií
odhalení
V úterý jsme vás informovali o tom, že zpěvačka Lucie Vondráčková (39) byla v Montrealu vyfocena s údajným novým přítelem Tomášem Zonygou (26). Lucie krátce nato zveřejnila na svém Facebooku snímky prázdného bytu, kde během natáčení v Kanadě přebývá. Chtěla tím dát snad najevo, že to určitě není prostředí, kam by si nastěhovala někoho dalšího?

Lucie Vondráčková krátce po tom, co jsme uveřejnili fotky, na kterých vchází s mladým sportovcem Tomášem Zonygou do jednoho domu, zveřejnila snímky interiéru domu a připsala k nim „Tady teď bydlím… ( během natáčení v Montrealu…) Mám plně zařízený domeček:)“, čímž chtěla dát zřejmě najevo, že v tomto domě přespává opravdu jen ona sama.

Navíc se objevila informace od zdroje z natáčení filmu, kde oba hrají, že Tomáš Zonyga bydlí úplně někde jinde. Co ale dělali spolu v domě, který pravděpodobně Tomáš Plekanec platí až do konce srpna? Fotografie, které do redakce eXtra.cz přišly, pochází zřejmě ze dvou dnů, znamená to tedy, že se ti dva před bývalým zpěvaččiným bytem nesešli jen jednou.

„Lucie Vondráčková s tím novým pánem opravdu v Montrealu nebydlí každý jinde. Přicházejí a vracejí se spolu do stejného domu. Nevím, proč mlží, vždyť s manželem už dlouho není. Proč by nemohla někoho mít? Její herectví je moc fajn, i písničky se mi docela líbí, ale tohle nechápu,“ bylo napsáno u fotografií. Anonym, který sportovce a zpěvačku vyfotil, má nejspíš jasno a o novém páru tak vůbec nepochybuje. Uvidíme s jakou „obhajobou“ přijde Lucie Vondráčková příště.

Související články

Další články