Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Vondráčková o Plekancovi: Mával mi před očima směnkou, já ale nic nechtěla. Jen peníze a klid

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 24 fotografií
ROZVOD
Lucie Vondráčková (39) v poslední době poskytuje jeden rozhovor za druhým o soukromí a rozchodu s Tomášem Plekancem (36) a jako by se tentokrát rozhodla být naprosto otevřená. Poté, co prozradila, že kvůli propírání rozvodu je o ni tak velký zájem, že si stejně jako Dara Rolins může říci o 200 tisíc korun za vystoupení, se nyní navíc pro expres.cz rozpovídala i o tom, proč se utekla rozvádět do Kanady a o penězích, které po hokejistovi chtěla.

Zatímco dříve Lucie tvrdila, že se loni po létě do Kanady vrátila jen proto, aby synové byli tátovi nablízku (ten ale žádal, aby se děti spíš už začaly adaptovat na české prostředí), dnes má už jiné vysvětlení.

„Moc dobře věděl, že to jediné, o co mi jde, je vrátit se s klukama do Kanady, kde jsou doma a kde budou mít klid. Nechtěla jsem ani jeho dům, ani směnku, kterou mi mával před očima. Jen návrat do klidu,“ řekla Expresu. Adama a Matyáše naštěstí ale nikdo ani nyní v ČR nijak neobtěžuje, mají klidu na rozdávání. Žádní novináři je neobtěžují a navíc chodí do cizojazyčné školy, kde jsou děti diplomatů a cizinců, kteří v Česku propíraný rozvod dvojice neřeší.

„Zažádat o rozvod tam, to byl jediný způsob, jak se tam vrátit. Proto jsem tam tak rychle zajela. Věděla jsem, že mě tam jinak nepustí. Jedině proto jsme se tam mohli na rok vrátit,“ tvrdí Lucie Vondráčková. V jejích požadavcích tehdy přitom bylo, aby dostala sedm milionů kanadských dolarů a měsíční třicetitisícové výživné na manželku (tehdy v přepočtu 119 milionů a 510 tisíc korun).

Boj o peníze

Tomáš Plekanec prý měl Lucii podle jejích slov zakázat, aby si najímala advokáta. Jenže ta na otočku odletěla do Kanady a podala tam žádost o rozvod, podle hokejisty prý tajně a tak rychle proto, aby to stihla dřív, než on podle domluvy zde v Česku. Plekanec tvrdil, že zpěvačka měla advokáta v Montrealu už dávno a že celou akci připravovala dlouhou dobu.

Herečka a zpěvačka jedním dechem říká, že od manžela nikdy nic nechtěla (ani onu směnku), pak ale mluví úplně opačně. „Já ho přitom předtím žádala, aby byl velkorysý, protože jsme spolu byli sedm let, kdy jsem se nemohla plně věnovat své profesi. Vypadla jsem z dabingu, muzikálů a ze všeho. Žádala jsem ho, aby to udělal tak, abychom něco měli,“ dodala Lucie Vondráčková (39).

O tom, jak kritizuje otce a jak v Česku natočila jen filmy, s nimiž je nespokojená, zatímco v Kanadě je filmování jedna báseň, si přečtěte zde.

Související články

Další články