Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vondráčková a její léto s Hanzlíkem: Točila svůj vlastní příběh zničené lásky! VIDEO

Zdroj: Youtube
+ Další fotografie
EXMARMELÁDA
V době, kdy definitivně zkrachovalo její manželství, se Lucie Vondráčková (38) pustila do natáčení Léta s gentlemanem, nového filmu s Jaromírem Hanzlíkem. Paradoxní je, že v srpnu tak točila příběh ženy, které krachuje partnerství a důvodem byla i nevěra!

„Jezdili jsme na natáčení ve více lidech a Lucka si na tyhle problémy vůbec nestěžovala. Až když toho začaly být plné noviny, tak něco taky řekla. Ale na place to poznat nebylo. Je pravda, že ten její životní příběh jako by kopíroval ten náš film. Také jsme měli mít partnerskou krizi. O nevěře se ve scénáři přímo nemluví, ale když jsme se o tom bavili v zákulisí, přišli jsme na to, že v jejich problémech patrně roli hrála,“ řekl eXtra.cz Miroslav Šimůnek (40), který ve snímku hraje právě přítele Lucie Vondráčkové Jinak jsou dlouholetí kamarádi a sem tam si volají. A rozvod s ní Mirek prožívá.

Jejího tátu si zahrál Igor Bareš „Při natáčení byla jako vždy profesionální. Nic nedala najevo. Známe se již z předchozího natáčení, ale nepoznal jsem, že by Lucie prožívala něco takového. Scénář jí přitom předepisoval podobnou věc, kterou zažívala ve skutečnosti. Vím jen, že když se to začalo objevovat v bulváru, vzal si ji režisér Jiří Adamec stranou a ze své pozice zkušeného muže si o tom, co se děje, povídali,“ prozradil nám Bareš.

Plejáda hvězd

V jakémsi neoficiálním volném pokračování nesmrtelné komedie Léto s kovbojem kromě již zmíněných tváří hrají hlavní role Jaromír Hanzlík a Alena Antalová (filmová matka Vondrajdy), ale i další plejáda známých jmen. Namátkou třeba Tereza Kostková, Yvetta Blanarovičová, Dana Batulková, Arnošt Goldflam, Zdeněk Žák, Ivana Chýlková, Miroslav Etzler, Jan Čenský, Jana Boušková a mnozí další.

„Chtěli jsme natočit letní romanci, milý, laskavý, ale i úsměvný film, který by byl ´pohlazením pro duši´, větší ambici jsme neměli. A lhal bych, kdybych řekl něco jiného, než že jsem s výsledkem docela spokojený. Takhle nějak jsem si ten film představoval,“ chválil si sestříhanou verzi filmu režisér Jiří Adamec

Právě únorová premiéra filmu měla být první akcí, kvůli které by se od srpna Lucie vrátila z Kanady do Česka. Později ale ještě oznámila, že se vrátí již v lednu kvůli jiné události

Související články

Další články