Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Volič se ptá, co Alexandra Udženija dělala v pátek večer. První dáma ODS ztrácí nervy

+ Dalších 58 fotografií
GLOSA
První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija (43) v pátek večer vyrazila slavit 50. narozeniny mediálního magnáta a politika Jaromíra Soukupa. Udženija si vyslechla kritiku a pak se začala vztekat, že voliči nemají strkat nos do toho, jak tráví volné večery. Tady se ale první dáma ODS velmi plete.

ODS oznámila, že bude Jaromíra Soukupa bojkotovat a zástupci strany nebudou chodit do jeho televizních pořadů.

O pár dnů později přišla první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija na večírek, kde Soukup slavil 50. narozeniny.

Voliči ODS ji za to drsně kritizovali. „Proč chodíte na oslavu narozenin pana Soukupa, na kterém jste ve svých dřívějších příspěvcích nenechala nit suchou? Věřte mi, že jako dlouhodobému voliči ODS se mi to hrubě nelíbí,“ zní jeden z nejslušnějších komentářů.

Udženija voličům vzkázala, že páteční večer si může trávit, jak chce. „Ve svém volném čase si mohu dělat, co uznám za vhodné. Když mě někdo pozve na kulatiny, abych mu popřála, tak považuji za slušnost přijít,“ napsala na svém facebookovém profilu.

Tady se ale plete. Vrcholný politik ztrácí soukromí a voliči ho kontrolují i v pátek večer. To, co děláte ve volném čase, totiž tvoří podhoubí a východiska k vašemu politickému rozhodování.

Je zcela legitimní se ptát na páteční večery, jako je zcela na místě se ptát, jakým způsobem přišla její rodina k majetku…

Politika je pořád věc veřejná.

Mohlo by vás zajímat

Další články