Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Volební kampaň vrcholí. Pekarová je Trinity z Matrixu, Jurečka taxikaří v Olomouci

Volby 2021: Pekarová je Trinity z Matrixu, Jurečka taxikaří v Olomouci
Zdroj: SPOLU
VIDEO

Tím, jak se blíží termín voleb, se kampaň jednotlivých stran vyostřuje. Sociální sítě se plní plamennými projevy a videi, kde se politici co nejvíce snaží přiblížit potenciálnímu nerozhodnutému voliči. Svou trochou do mlýna přispívá i koalice SPOLU. Markéta Pekarová Adamová se tak proměnila v Trinity z Matrixu, zatímco předseda lidovců Jurečka se stal taxikářem.

"Můžeme vám jen ukázat dveře. Projít jimi ale musíte sami. Už v pátek a sobotu," odkazuje na slavnou scénu v Matrixu, kde Lawrence Fishbourne jako Morpheus poprvé provází hlavního hrdinu Nea virtuálním světem. Jistá v kramflecích si ale rozhodně nebyla, protože následně video okomentovala: "Tak to tu teda máte. Jdu se někam schovat."

Předseda lidovců Marian Jurečka vsadil na kontaktní kampaň, kdy se na jeden den stal v Olomouci taxikářem. "Včerejší kontaktní kampaň koalice Spolu tak trochu jinak," napsal na svém Twitteru.

Jak jim poslední snahy o zburcování potenciálních voličů vyšly, to se dozvíme již v sobotu po 14. hodině, kdy se uzavřou volební místnosti a začne sčítání hlasů.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy