Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Volební bizár: 6 letáků, ze kterých budeme mít ještě dlouho noční můry!

Hnutí SPD by asi celkově potřebovalo kvalitního grafika. Tenhle
předvolební leták Martina Berky je toho důkazem.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
To nejhorší na celých volbách je za námi. Předvolební šílenství totiž už skončilo a teď se můžeme v klidu ohlédnout za těmi největšími "špeky", které nás ještě v minulých týdnech děsily. Připravili jsme pro vás šest těch nejbizarnějších letáků a billboardů, na které budeme vzpomínat snad i dlouhé roky.

Ondřej Rut jako Goslingův dvojník

Zelení se pokusili o vtip na sociálních sítích. Jednoho ze svých členů, konkrétně Ondřeje Ruta, nazvali „žižkovským Goslingem“. Koho tohle asi napadlo?

Zelení se snažili pobavit s Ryanem Goslingem.

Kuchař, který chce šťavnatou Plzeň

Velkého ohlasu se dočkal také plakát, na němž byl Tomáš Popp, kandidát a kuchař v jednom. Popp, který kope za uskupení Plzeň 2, říká, že chce vytvořit „šťavnatou a voňavou Plzeň“.

Takhle se tvoří Plzeň!

Zavaříme jim!

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI patří také k těm stranám, jejichž předvolební billboardy stojí za to. Jedním ze skvostů je jistě prapodivný leták kandidátky Terezie Holovské, která nabádá, že „jim zavaří“. My jen nevíme, jestli chce zavařit občanům, nebo konkurenčním stranám.

Zemanovci se s tím nepárali.

Radim Uzel mušketýr

Na jednom předvolebním plakátu se objevil dokonce známý sexuolog Radim Uzel. Oblékl se jako mušketýr a podpořil tak kandidáta Petra Michka, který je členem politické strany Moravané.

Radim Uzel jako mušketýr.

Fantomas

Snad všichni, co jen okrajově sledovali předvolební šílenství, narazili na plakát kandidáta za KSČM Josefa Švarcbeka. Ten na plakátu pózuje s fenomenálním Fantomasem.

Do voleb zasáhl i Fantomas!

Mladík z SPD

To nejlepší na konec? Hnutí SPD Tomia Okamury evidentně potřebuje dobrého grafika. Jasným důkazem je plakát, který nějaký „génius“ vytvořil pro Martina Berku.

Hnutí SPD by asi celkově potřebovalo kvalitního grafika. Tenhle předvolební leták Martina Berky je toho důkazem.

Související články

Další články