Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Volby vyhraje Zeman, Topolánek se nedostane do 2. kola. Jak vidí prezidentské volby sázkové kanceláře?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Jasným favoritem prezidentských voleb je současný prezident Miloš Zeman (73). Do druhého kola by s ním měl podle bookmakerů postoupit Jiří Drahoš (68). Michal Horáček (65) drží třetí pozici. Bývalý premiér Mirek Topolánek (61) podle odhadů sázkových kanceláří s úspěchem počítat nemůže.

Mnoho lidí začalo sázet na to, že Miloš Zeman (73) obhájí prezidentský post. Na jeho vítězství u sázkových kanceláří žádné obrovské peníze nevyděláte, ale je to prý v podstatě tutovka. Dva týdny před prezidentskými volbami na něj Tipsport a Fortuna vypsali kurs 1,6.

Do druhého kola voleb by se měl podívat vědec Jiří Drahoš (68). Tipsport na něj vypsal zajímavý kurs 3,5. Ještě o chlup lepší podmínky má Fortuna, která na Drahoše vypsala kurs 3,55.

Podnikatel a textař Michal Horáček (65) zaostává a nepředpokládá se, že se do druhého kola dostane. Tipsport jeho šance ohodnotil kursem 10, Fortuna má na jeho triumf kurs 10,5.

Za řeč ještě stojí bývalý premiér Mirek Topolánek, který do klání o Hrad naskočil na poslední chvíli. Fortuna i Tipsport na něj vypsali kurs 15, což znamená, že podle bookmakerů nemá reálnou šanci stát se prezidentem.

Pavel Fischer, Vratislav Kulhánek, Petr Hannig a Jiří Hynek už mají tak vysoké kursy, že jejich šance na zvolení je v oblasti sci-fi.

Související články

Další články