Je to nechutný skandál a může ovlivnit řadu amerických voličů. Vše se točí kolem milionáře Jeffreyho Epsteina. Tento bohatý zvrhlík měl rád velmi mladé ženy. Některým nebylo ani 18 let.

Epstein měl soukromý letoun, kde se pořádaly sexuální orgie. Stroj nesl označení Lolita Express. Už název vypovídá o tom, že na palubě byly vítány hodně mladé dívky. Dostat se na Epsteinův letoun bylo známkou prestiže.

S výstředním milionářem přátelské styky udržoval Donald TrumpBill Clinton.

„Znám Jeffa 15 let. Je to skvělý chlápek. Je s ním legrace. Říká se, že má rád krásné ženy stejně jako já. Spousta z nich je, řekněme, hodně mladých. Jeffrey si svůj život prostě užívá,“ uvedl v roce 2002 Donald Trump. Tehdy se to považovalo za dobrý vtípek. Jenže Epstein byl později za zneužívání mladých dívek odsouzen a hlásit se k němu už není tak populární.

Častým hostem na palubě Lolita Expressu byl také Bill Clinton. Ten si lety skutečně užíval a několikrát se na palubu stroje dokázal dostat i bez ochranky. Všichni vysoce postavení lidé věděli, že Epstein má pedofilní sklony, přesto toužili dostat se na palubu jeho letounu.

Bill Clinton později přiznal, že v Lolita Expressu byl jedenáctkrát. Ale je to lež. Ve skutečnosti se tímto strojem hříchu proletěl šestadvacetkrát. Stalo se tak v letech 2001 až 2003.

Političtí komentátoři se shodují, že Hillary Clinton chtěla nechat skandál kolem Epsteina spát. Do volební strategie se jí přátelství s pedofilem vůbec nehodí. Máslo na hlavě má ale i Trump. Bude otázkou, kdo s pedofilní kartou v ruce dokáže na voliče zahrát lepší dojem.