Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Vojtková je strachy bez sebe! Útok pedofilů na čtyřměsíčního syna, skončila na policii

Vojtková je strachy bez sebe! Útok pedofilů na čtyřměsíčního syna, skončila na policii
Zdroj: Archiv Petra Vojtková / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
odporné
Druhá manželka herce a zpěváka Romana Vojtka (48) Petra Vojtková (34) se nedávno stala novopečenou maminkou syna Nathanielka (4 měs.). Období mateřství ale není pouze procházka růžovým sadem. Petra se na svých sociálních sítích rozhodla ukázat nechutné zprávy, které jí chodí od anonymů. Vzkazy zašly tak daleko, že musela vyhledat policejní pomoc.

Roman Vojtek se svou manželkou Petrou Vojtkovou na svět nedávno přivítali jejich rozkošného syna Nathaniela, který roste jako z vody. Stejně jako většina maminek tak i Petra občas sdílí životní momenty se svým synem, kterého se nemůže nabažit, někdy i společně se spoustou rad maminkám.

Odporná zpráva

Tyhle snímky vyvolávají v jejích věrných fanoušcích vlnu chvály a radosti, a tak krásnou novopečenou maminkou zahrnují krásnými vzkazy. Ovšem to nejsou jediné zprávy, které jí chodí do soukromé schránky. Petra Vojtková se rozhodla odkrýt temnou stránku sociálních sítí, která by nepříjemně rozrušila snad každou maminku.

"Tohle je jediný důvod, proč postuji Nathánka tak málo," reagovala na vzkaz, ve kterém stálo: "A vyfotíš mi tvého syna? Klidně i ve vaně, to je mi jedno," napsal anonym, ke kterému Petra dodala komentář: "Tohle už je úplný vrchol. Odvrácená strana Instagramu! Dávejte si prosím pozor! Nikdy nevíte, kdo vám vlastně píše."

Pedofila nahlásila na policii

Její fanoušci ji zřejmě zahrnuli podporou, a tak se jim rozhodla veřejně poděkovat, navíc se sdělením, že celou situaci již řeší policie. "Postuji to hlavně pro vás, abyste věděli, že i když zlo není vidět, existuje. Buďte opatrní, co a jak zveřejňujete, obzvlášť vaše děti. Komu píšete. Nebo s kým si píšou ony. Podle mě naprosto jasnýho pedofila jsem samozřejmě nahlásila. Těch 30 minut na policii mi za to stálo," dodala.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy