Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vojtek z Kabátu bude jezdit v autě snů! Nepochopíte, čím ho v „jeho“ autobazaru vybavili!

Pepa Vojtek s fárem, které má pod kapotou šest set koní.
Zdroj: mamacar.cz
+ Dalších 7 fotografií

Frontmana Kabátu Pepu Vojtka (48) potkalo štěstí, které mu musí závidět každý normální chlap, který má rád auta.

Vojtkův dlouholetý partner, vyhlášený a třetí největší pražský autobazar MAMA CAR, zakoupil unikátní BMW M6 Grand Coupé a zpěvák byl první, komu ho zapůjčil na měsíční testování.

„Trochu protekce tam byla, ale copak jsme mu mohli říct ne,“ směje se spolumajitel autobazaru Pavel Mařinec, jehož společnosti dělá Vojtek tvář.

Vojtek si přišel auto do MAMA CARU převzít s manželkou Jovankou a brzy dvouletým Adámkem, který v sobě otce nezapře a celou dobu okukoval fáro se stejným zaujetím jako jeho táta.

Pepova žena se nejprve příliš netvářila na to, že osmiválec z dílny BMW má skutečně pod kapotou téměř 600koňový motor, ale když viděla bezmezné nadšení v Pepových očích, tak stejně jako majitel společnosti přestala vzdorovat.

„Auto zůstane majetkem autobazaru,“ ujistil ji následně Mařinec s tím, že se nemůže stát, že by si Pepa bourák s parametry závodního speciálu nakonec nechal, protože na jeho zapůjčení čeká zástup stálých zákazníků prestižního autobazaru.

Auto závistivě neokukovali jen náhodou přítomní klienti společnosti, ale i dvojice sporťáků Novy Michal Hrdlička (24) a Petr Suchoň (28), kteří patří mezi stálé zákazníky MAMA CARU také a nechtěli si nechat ujít příležitost se za volant Pepovy dočasné chlouby alespoň posadit.

Redakce eXtra si od autobazaru vyžádala přesnější parametry unikátního vozu, který je aktuálně v ČR jediný, a v nejbližší době se k němu ještě vrátíme, protože rozhodně stojí za bližší přezkoumání!

Související články

Další články