Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Vojtek má o vrásku víc: Zapuzená manželka v devátém měsíci na kapačkách informuje bulvár!

Tomuhle páru už je konec.
+ Další fotografie
Roman Vojtek si nevybral ideální čas na rozvod, ale zjevně od manželky odešel dříve, než se celá věc dostala ven před jejím porodem. Když k tomu připočteme, že je to ona, kdo informuje bulvár o detailech, můžeme se jen domnívat, zdali se jednalo o načasování záměrné.

To, že herec Roman Vojtek opouští po desetiletém soužití a pětiletém manželství svou polovičku, vzbudilo pořádný rozruch zejména kvůli dítěti, které jeho manželka přivede na svět za tři týdny.

Zatímco informaci jako první přinesl Blesk, je zjevné, že „někdo hodně blízký“ Tereze informoval Super.cz, nejčtenější tuzemský bulvár, o detailech její hospitalizace v šokovém stavu a upřesnil termín Vojtkova odchodu a další podrobnosti. Působí to dojmem, že je Tereza hodně naštvaná a trestá, čemuž se většina čtenářek bulváru vůbec nediví.

Ve vzduchu ale stále visí otázka, co se u Vojtků stalo. „Nedokážu říct, jak to všechno bude,“ řekla Tereza, jako že má nejasnou budoucnost, a pak zřejmě ona přidala informaci, že musí brát antidepresiva, což pro plod není dobré, ale lepší než kapačky, což nebylo uvedeno jako přímá řeč, zřejmě aby to budilo dojem, že to nemusela prozradit samotná Tereza, ačkoli je to zjevné. Bulváry, kterým „napráskala“ své stesky a bolístky, už také dávají Vojtkovi jaksepatří „čočku“, co je vždy znamení, odkud že vítr vane. Články na Super.cz, kde se Tereza vyjadřuje, jsou rovněž psány jí dlouhodobě nakloněným redaktorem.

Vojtek situaci potvrdil, ale mlčí, což je rozhodně chytrý postoj, cokoli totiž řekne, stejně si nepomůže, může být jen hůř. A tak Vojtek mlčí. Zatímco jeho paní mluví s bulvárem. Pokud ale situaci zavinil on, musí něco vydržet.

Mohlo by vás zajímat

Další články