Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vojta Kotek by během natáčení Snowboarďáků holky moc neoslnil: Byl jsem ještě panic!

Vojta dnes a tehdy. To bylo ucho!
Zdroj: Profimedia, Facebook
Nikdo se nerodí jako zkušený milenec, ale to, co řekl Vojta Kotek o natáčení Snowboarďáků určitě plno slečen překvapí. Sice tam tvářil jako zkušený mladík, ale ve skutečnosti tou dobou ještě žádnou holku v posteli nikdy neměl!

Herec, režisér, muzikant Vojta Kotek byl jedním z pátečních hostů Ranní show Evropy 2, kde se společně s Jakubem Prachařem a Kryštofem Hádkem podrobil intimní zpovědi ze strany moderátorů Evropy 2 Leoše Mareše a Patrika Hezuckého.

Kluci se sešli v Ranní show, aby přiblížili fanouškům rádia novou českou komedii Prázdniny v Provence, kde tato partička hraje hlavní role. Během rozhovoru přišla na řadu peprná otázka - co kluci a milostné scény?

Vojta Kotek přitom zavzpomínal na svůj první film, kterým se proslavil, a to jsou Snowboarďáci: „Já jsem z toho byl dost nesvůj, protože si myslím, že jsem byl tou dobou ještě panic.“

Oproti tomu Jakub Prachař přiznal, že během lechtivých scén má tzv. PP čili permanentní poloerekci, což je zřejmě podstatná informace pro jeho budoucí herecké kolegyně.

A jak to má herec Vojta Kotek momentálně s holkami

„Já jsem teďka momentálně sám a právě mám ten prostor ty herečky tak jako zkoušet,“ smál se Kotek.

Poté prozradil, že vlastně vždy chodil s holkami, které poznal „na place“. Tak snad tady budeme mít brzy nějaký další hvězdný pár

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy