Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vojtěch Vodochodský odhalil novou lásku: Krásná Marie prozradila, čím ji seriálový Sepéši získal

+ Další 4 fotografie

Mladý herec Vojtěch Vodochodský už není single. Svou novou přítelkyni poprvé představil světu při příležitosti předávání cen Český lev a doslova se jí nemohl nabažit. Jedná se o finalistku soutěže krásy Česká Miss Essens 2022. Modelka v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, čím ji Vojta získal, a rozpovídala se více i o jejich vztahu. Hrdličkám to na červeném koberci náramně slušelo. 

Herec Vojtěch Vodochodský, který se proslavil především svou rolí Petra Sepéšiho v minisérii Iveta, je oficiálně zadaný! Svou novou láskou se rozhodl pochlubit na předávání cen Český lev v sobotu 4.3., kde svou přítelkyni představil světu vůbec poprvé. Hrdličky zapózovaly na červeném koberci a v záři reflektorů jim to náramně seklo.

Našel si modelku

Vojtěchova přítelkyně není světem showbyznysu nepolíbená. Marie Danči je totiž finalistkou České Miss Essens 2022. A zatímco Vojta nebyl ohledně nového vztahu příliš sdílný, kráska se přece jen rozpovídala o něco víc. "Podívejte se na něj, uvidíte sama," odpověděla s humorem na otázku redaktorky eXtra.cz, čím si ji Vojtěch získal. V rozhovoru pro naši redakci se rozpovídala ale i o plánech do budoucna nebo o tom, jak dlouho tvoří pár, jak si můžete poslechnout v náhledovém videu.

Dvojice měla favorita na vítězství jasného. Vojtěch Vodochodský si totiž zahrál v úspěšném snímku Arvéd, který byl na sošku Českého lva nominován v kategorii Nejlepší film. Ten se ale prvního místa nakonec nedočkal, předběhl ho snímek Il Boemo.

Ani to páru nic na radosti nezkazilo a večer si užili plnými doušky, jak se můžete podívat v galerii. Hrdličky se od sebe nehnuly ani na krok, nechyběly ani něžné doteky na zadeček a zamilovanost byla patrná na první pohled. Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy