Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Vojta Kotek slaví třicetiny: Dívky po něm dál šílí, on ale jen kvete vedle své Valérie

Vojta Kotek slaví 30. narozeniny, po boku má půvabnou Valérii.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Vojta Kotek už není mladík! Úderem dnešní půlnoci se stal členem klubu třicátníků, ve kterém už přes rok figuruje i hercův někdejší parťák Jiří Mádl. Kotek má štěstí, po kolotoči milostného zmaru je konečně zadaný. Hvězda filmové série o Marii Terezii už od loňského května randí s Valérií Rónovou. A kromě toho o něj mají zájem i zástupy fanynek, které musí Valérie odhánět koštětem.

Vojta Kotek slaví třicáté narozeniny a do dalšího desetiletí svého života vstupuje šťastnější než kdy dřív. Přestože byl odedávna hezounek, v lásce se mu moc nedařilo. Jak sám říkal, každá partnerka mu dala košem, protože vztahy s ním prý nebyly příliš dobrodružné.

To si však nemyslí Valérie Rónová, která si románek s filmovým manželem Marie Terezie užívá už téměř rok. A vypadá to, že ji na rozdíl od předešlých přítelkyň Vojta jen tak neomrzí. Dcera slavného sochaře Jaroslava Róny (60), jenž je autorem například proslulé brněnské "žirafy", je do herce zamilovaná až po uši.

Je ale navýsost jasné, že si mladá grafička musí Vojtu hlídat jako oko v hlavě. Fanynky jsou z Kotka na větvi a snad poprvé se dá říct, že po něm šílí víc než po jeho parťákovi z mládí Jiřím Mádlovi (31). Fešák, kterého v roce 2004 proslavila komedie Snowboarďáci, tak má dnes skutečný důvod k bujarým oslavám.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy