Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vojta Kotek se poprvé pochlubil partnerkou: Radana okouzlila na premiéře půvabem

Vojta Kotek je už přes rok šťastně zadaný.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
láska

Oblíbený herec Vojta Kotek (34) je už přes rok zamilovaný do své půvabné partnerky Radany. Soukromí si ale pár velmi střeží, proto svou lásku oficiálně představil společnosti až na slavnostní premiéře filmu Betlémské světlo, ve kterém hraje Kotek dvojroli. Podívejte se, jak to páru slušelo.

Poprvé byl Vojta Kotek spatřen po boku partnerky Radany minulý rok v březnu, během sportu. Tehdy ale nebylo jasné, zda se jedná o Kotkovu partnerku, trenérku či přítelkyni.

O pár měsíců později se spolu objevili na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde již bylo jasné, že spolu tvoří pár, přesto se společnému focení stále vyhýbali.

Kotkovi se daří ve všech směrech

Jejich vztah ale již došel do bodu, kdy si Kotek řekl, že svou lásku oficiálně světu představí. Půvabnou Radanu vzal na slavnostní premiéru filmu Betlémské světlo od režiséra Jana Svěráka, ve kterém hraje dvojroli.

Vojta Kotek vypadal vedle partnerky velmi spokojeně a uvolněně. Večer si užili v milé společnosti, dali si dobrý drink na náladu a po premiéře vyrazili ruku v ruce domů.

Kotkovi se po pracovní stránce velmi daří. Zazářil hned v několika úspěšných snímcích, jako je Atlas ptáků nebo Kurz manželské touhy. Velmi zaujal i v minisérii Guru nebo životopisném dramatu Marie Terezie.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy