Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vojta Kotek se oženil! Před vyvolenou Radanou randil s těmito kočkami

Vojta Kotek s partnerkami v průběhu let.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Vztahy v rodině

Vojta Kotek (34) našel konečně ženu svého života. Ve čtvrtek 30. června si vzal za ženu partnerku Radanu. Na tajné svatbě byla přítomna i redakce eXtra.cz. Ženichovým životem však v minulosti prošlo mnoho žen, které jsou ty nejznámější?

Oblíbený herec Vojta Kotek, známý z filmů Snowboarďáci nebo Rafťáci, se ve čtvrtek 30. června oženil. Ano mu řekla jeho krásná přítelkyně Radana, s níž poprvé vystoupil na veřejnosti v březnu tohoto roku na premiéře filmu Betlémské světlo.

Kotek se, zvlášť po úspěchu již zmiňovaných filmů, stal u žen i dívek velmi oblíbeným. Není tak divu, že randil s mnoha ženami. Jeho první velkou láskou byla herečka Tereza Voříšková. Ti dva spolu začali chodit, když bylo Kotkovi osmnáct let, tedy kolem roku 2006, což bylo zrovna v době, kdy vyšli Rafťáci, kde si oba spolu zahráli. „Střídali jsme se buď u jeho, nebo u mých rodičů. Měl pokojíček. S patrem. A pořád drnkal na kytaru. To mě hrozně nebavilo. Ale bral mě do pizzerie a to mě bavilo. Tím bych shrnula náš vztah,“ prozradila před časem pro Marianne. Randili spolu necelé dva roky, jenže poté se Tereza Voříšková, dnes již Ramba, zakoukala do herce Kryštofa Hádka, s nímž hrála v Bobulích.

Kohoutová ho nechala kvůli Hádkovi

V roce 2008 si začal s o osm let starší vizážistkou Adrianou Trpkovič. Jejich románek však neměl dlouhého trvání, zřejmě kvůli vyššímu věkovému rozdílu a odlišným představám o budoucnosti. O rok později se zakoukal do vnadné herečky Bereniky Kohoutové. Jenže jim vztah vydržel pouhý rok, Berenika se totiž zamilovala do Hádka, stejně jako předtím Voříšková.

V roce 2011 potkal tanečnici Jessicu Monteiro, s níž však vydržel jen pár měsíců. Rozešla se s ním proto, jelikož hodně pil alkohol, což nakonec herce donutilo, aby s tím přestal. K sobě už se však nevrátili, jak informoval web Aha! před lety.

Zakoukal se do grafičky i reportérky

Ani vztah s pohlednou reportérkou VIP zpráv Markétou Křivánkovou netrval dlouho. Původně to sice vypadalo na velikou lásku, jelikož ona se kvůli němu obarvila a on za ní odjel na Bali, jenže jejich vztah nakonec neustál pozornost veřejnosti a médií.

Nějaký čas žil i s grafičkou a ilustrátorkou Valerií Rónovou, dcerou akademického sochaře Jaroslava Róny. Ti dva se seznámili v březnu 2017 na oslavě 70. narozenin herce Jiřího Bartošky a od té doby byli nerozluční, jak napsal Blesk.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy