Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vojta Kotek promluvil o miminku: Uvažoval jsem o jméně Ježíš, říká herec a vysvětlil proč

+ Další 4 fotografie

Vojta Kotek s manželkou Radanou očekávají miminko a už mají jasno o pohlaví. Jak prozradili v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS, bude to chlapeček. S partnerkou se pak podělil i o to, jak chtějí malého pojmenovat. Zatím ještě není rozhodnuto, ale Kotek přiznal, že vždycky chtěl Ježíše. Jak to tedy nakonec bude?

Vojtu Kotka znají všichni především jako herce, v posledních měsících se ale našel jako muzikant v rockové kapele Th!s. V hraní na kytaru ho podporuje i manželka Radana, které se hudba jejího partnera líbí, a tak nechybí na žádném koncertu. "Takže malej teď poslouchá hodně Rock’n’Rollu. Bude to kluk no, alespoň zatím to tak vypadá podle všeho. Už se nám párkrát ukázal. Je takovej, že to úplně neschovává,“ prozradil Kotek v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

Zatímco o pohlaví je už jasno, jméno se stále vymýšlí. A dost možná už jsou rodiče blízko. "Se jménem je to trošku složitější. Já jsem si totiž vždycky v kruhu přátel dělal trochu legraci, že jestli někdy budu mít syna, tak bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš. Ono to zní ambiciózně, ale když si k tomu řeknete to příjmení, tak z toho vyleze ten vtip," říkal s úsměvem Kotek a odkazoval na zvolání "ježíškote".

Možná to bude Šman Kotek

Ačkoliv jde jen o vtip, svůj nápad prý rozvíjel dál. "Kdyby to byl muslim, tak by se jmenoval Jemin. Ale s největší pravděpodobností, protože mám židovské předky, tak by se měl jmenovat Šman. A my jsme mu tak nějak z legrace začali říkat," vtipkoval herec. Nyní se prý snaží vymyslet jméno, které by už nebylo jen vtipem, jenže to se jim nedaří.

"Furt mu říkáme Šmane, Šmanísi, Šmanimíre. A obávám se, že mu to zůstane, no. Tak nám asi úplně nepoděkuje" obává se Kotek, že jeho syn bude mít jméno za trest. Ani hercova manželka není nervózní z toho, že by její muž pojmenoval syna Šman. "Bohužel se shodujeme i v tomhle. Máme totiž podobný smysl pro humor," prozradily Radana pro Showtime na CNN Prima NEWS.

Řada manželů nechce být u porodu, nebo naopak manželky tam své milé často nechtějí. To ale není případ Kotkových. "Stoprocentně u toho chci být," dupnul si herec a muzikant. "Měli jsme velké štěstí, že jsme nemuseli dlouho čekat, když jsme chtěli miminko. Tak nějak se to podařilo. Myslím, že je hezké, že naše dítě bude vyrůstat v klasické rodině," řekl nedávno Kotek pro iDnes.cz a dodal, že se na miminko moc těší.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy