Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vojta Kotek oslnil i německou Umu Thurman, ukázala se mu v negližé

Zdroj: Profimedia / Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
Victoria Jancke

Německá herečka Victoria Jancke okouzlila Vojtu Kotka (33), tomu se v seriálu Einstein představila jako Siri Koháková. Talentovaná herečka a modelka studovala v Los Angeles, zná se třeba i s Georgem Clooneyem (60).

Německá Uma Thurman potkala i Clooneyho

"Ten herec je v Čechách vážně známý a taky je fakt hezký," popsala Vojtu Kotka (33) Němka Victoria Jancke. Herečka, které se přezdívá německá Uma Thurman, zároveň vzápětí přiznala, že si na place během natáčení tří epizod Einsteina užili spoustu srandy. V detektivním seriálu se objeví jako sexy poloviční Češka Siri Koháková a diváky překvapí i v dráždivém negližé.

"Naučit se text mi trvalo měsíc," řekla s tím, že si jej překládala slovo od slova, ale k dispozici měla i německý scénář. Na place pak komunikovala v angličtině, což ale krásné blondýnce problém nedělalo. Je zvyklá. Původně totiž začínala jako modelka. A není vůbec divu, kromě krásy a talentu vás při pohledu na Victorii zaujme i její výška. Herečka měří 184 centimetrů!


Svůj první catwalk předvedla už v šesti letech. Herectví byl ale vždycky její sen a vydala se jej tedy studovat do Los Angeles. Jednou se setkala i s Georgem Clooneyem. Ten ji okouzlil snad ještě víc než Vojta. George totiž popsala v rozhovoru pro Red Pillow Talks nejen jako fakt hezkého, ale také jako chytrého a milého.

Victoria Jancke okouzlila i Einsteina Vojtu Kotka

Pokora Victorii ale nechybí a i tou zaujala hlavní hvězdu seriálu Einstein Vojtu Kotka. Ten se objeví v 7 pádech Honzy Dědka, kde mimo jiné promluví i o nehodě na motorce, kterou prodělal. Ta se stala u obce Stádlec na Táborsku, kdy předjížděl traktor. Aby zabránil střetu, položil motocykl na bok. Kdyby tak neučinil, byly by následky mnohem větší než dva zlomené obratle.

"Už se nechávám radši vozit, dávám na sebe pozor," zaculil se Vojta v ukázce z rozhovoru nesměle do kamery. Motorka skončila ve šrotu a Vojtěch vyvázl jen tak tak. "Jsem rád, že jsem tady. Taky jsem sem mohl přijet na kolečkovém křesle," připustil.

Související články

Další články