Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Vojta Kotek o svatbě i přípravách na příchod miminka: Musím ženu brzdit, přiznává herec

Vojta Kotek je už přes rok šťastně zadaný.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
zpověď

Vojta Kotek (34) se před pár týdny oženil. Za ženu si vzal svou krásnou Radanu, se kterou si řekli "ano" v přírodě nedaleko Orlíku. To ovšem není jediná radostná zpráva, herec se totiž za pár měsíců stane poprvé otcem. Deníku Super.cz prozradil, jak se jako ženatý muž cítí, co se změnilo, a promluvil i o přípravě na miminko.

Herec Vojta Kotek je již ženatým mužem. Své soukromí si střeží, a tak se není čemu divit, že i svou krásnou partnerku Radanu ukázal ve společnosti teprve nedávno. Mediální zájem a svatba jejich krásný vztah nijak nezměnily.

"Vlastně ne, když od toho člověk čeká nějakou změnu, nevím, jestli je to dobře. Já myslím, že my jsme se měli stejně fajn před svatbou a máme se stejně fajn i po ní," svěřil se Vojta pro deník Super.cz.

Miminko jsme chtěli, říká Kotek

Jediná věc, která se po svatbě změnila, je vlastně Radanino příjmení, na které si nemůže zvyknout ani Vojta. "Je to ale nádherné. Je to jediná věc, která se od té doby změnila. Měli jsme velké štěstí, že jsme nemuseli dlouho čekat, když jsme chtěli miminko. Tak nějak se to podařilo. Myslím, že je hezké, že naše dítě bude vyrůstat v klasické rodině," svěřil se Kotek pro iDnes.cz se slovy, že se na otcovství velmi těší.

Příchod miminka se každým dnem blíží a přípravy na rodičovství včetně výbavičky jsou v plném proudu. "Pracujeme na tom, moje žena mi řekla, že bych měl být v naší dvojici ten rozumnější, takže já ji brzdím, abychom toho neměli zbytečně moc, ale i tak nám už přetéká věcmi celý pokoj," uzavřel herec.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy