Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vojta Dyk vyhlásil TÝDEN NEKLIDU. Jak viděl Táničku, tak se ale zase uklidnil

Dáme party?!
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Desighnblok 2016 je v plném proudu, politická situace je nestálá a Vojta Dyk je podle sebe už skoro jako Kryl. Ale pak je tu pořád jeho mládí. A to prostě popřít nejde. Obzvlášť když paříte se dvěma mladými herečkami najednou!

Festival a oslava designu a módy. To je 18. ročník Designbloku. Tato akce v pěti dnech představí 197 umělců z dvaceti zemí světa.

Účast na festivalu si však designéři hradí zcela sami. Platí za svoji prezentaci poplatek ve výši jednoho tisíce korun za metr čtvereční.

Absolutním vítězem udílení cen tuzemské přehlídky designu a módy se stal Maxim Velčovský. Přímo pro letošní Designblok vytvořil instalaci z plastových barelů, která připomíná obří lustry. Své dílo nazval Slunečnice.

Jelikož jde o akci, která je rájem všech intelektuálů, ale i pseudointelek­tuálů, nesměly u toho chybět ani naše české hvězdy.

Všichni víme, co se v posledních dnech stalo na Staroměstském náměstí v souvislosti s Hradem a prezidentem Zemanem. V hlavní roli například Vojtěch Dyk (31), který není spokojený se současnou politickou situací, a to nejen na Hradě. „Přál bych si vyvolat diskusi na toto téma s lidmi různých profesí – s odborníky i s politiky. Tyto debaty by neměly probíhat pouze v Praze, ale ideálně v rámci celé republiky,“ řekl Dyk pro iDnes.

On i řada jeho kolegů, kteří sdílejí stejnou myšlenku, dorazili na Designblok možná i proto, aby se diskuze o politické situaci více rozvířila. Umění je vlastně taková vlajka svobody, dalo by se říct.

Vojta to ale podle všeho pěkně rozjel se svými hereckými kolegyněmi a nezdráhal se zachytit si ty pěkné chvíle ve své partě pár snímky. Tereza Voříšková (27) nebo Hana Vágnerová mu byly nablízku a zřejmě chtěly i ony vyjádřit svoji nespokojenost v této zemi.

Tak co, jdeme si zvolit Vojtu, toho „vizionáře“, za svého nového prezidenta (myšlenka je možná fajn, ale skutky jsou skutky)? Anebo raději bude doma, protože mu Táňa dá za tu jeho party čoud?!

Související články

Další články