Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Vojta Dyk na pohřbu promluvil o dohodě s Evou Pilarovou (†80): Připrav se, špitla mu

Vojta Dyk na pohřbu promluvil o dohodě s Evou Pilarovou (†80): Připrav se, špitla mu
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 27 fotografií
dojemná slova
Dnes se konalo poslední rozloučení s legendární zpěvačkou Evou Pilarovou (†80). Pohřeb se kvůli koronavirové krizi konal dvakrát, aby se všichni blízcí a přátelé mohli se zpěvačkou důstojně rozloučit. Zpěvák Vojta Dyk (34) pronesl dojemnou řeč, ve které se svěřil s tím, co mu Eva Pilarová špitla na pohřbu Karla Gotta (†80).

První pohřeb Evy Pilarové se konal ve velmi úzkém kruhu. Vdovec Jan Kolomazník se rozloučil se svojí milovanou ženou v doprovodu vdovy po Danu Nekonečném Zuzany Kardové. S legendární zpěvačkou se chtěli řádně rozloučit i její kolegové a blízcí přátelé, a proto se pohřeb konal podruhé.

Smuteční mše se konala ve Strahovském klášteře a dorazilo zhruba 200 lidí. Poslední rozloučení se zpěvačkou si nenechala ujít herečka Jiřina Bohdalová nebo muzikant Vojta Dyk, který pronesl smuteční řeč za všechny kolegy a přišel v doprovodu manželky Tatiany Vilhelmové (41).

"Milá Evo, když jsi mě na pohřbu Karla Gotta oslovila a řekla - připrav se, chlapečku, na mém pohřbu budeš mluvit, v duchu jsem se tomu zasmál a bral to jako vtip. Tvůj život je důkazem, když se člověk zde na zemi rozhodně přestat používat své tělo, zůstane tady jeho odkaz," pronesl během smuteční řeči podle Blesk.cz zpěvák.

"Eva Pilarová je normální člověk, prostě normální ženská. Hvězda bez hvězdnosti. Budeš mi chybět, tvoje vroucnost byla inspirující. Přál bych si, abychom se dnes s Evou mohli rozloučit - smrt je matka našeho druhého života. Přeju ti šťastnou cestu, mám tě rád," dodal.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy