Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Vojta Dyk a Táňa Vilhelmová jsou svoji: Tajná svatba plná bodyguardů

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
tajná svatba
Vojta Dyk (33) s Táňou Vilhelmovou (40) jsou svoji. Tuto překvapivou informaci přinesl Blesk.cz. Svatba proběhla 1. května v naprostém utajení. Novomanželé si chtěli v klidu a tichosti užít svůj nejdůležitější den v životě.

Vojta Dyk (33) a Tatiana Vilhelmová (40) spolu randí již dlouhých devět let. Jejich vztah snad nikdy neprošel žádnou výraznější krizí a společně zplodili syna Aloise. Bylo jen otázkou času, kdy si tento nejstabilnější pár českého šoubyznysu řekne své ano.

Podle informací Blesk.cz se svatba herečky a muzikanta odehrála v Blatnici pod Svatým Antonínkem, v obci ležící u Hodonína v Jihomoravském kraji. Novomanželé si chtěli svůj den pořádně užít, a proto vše probíhalo v naprostém utajení.

Místní si velkého šrumce všimli až tehdy, když přijely dva autobusy svatebčanů. Sice se chtěli na tu parádu podívat, ale přes několik bodyguardů zkrátka neprošli. Svatba Táni a Vojty nebyla jenom tajná, ale také hlídaná. Tak snad jim to vydrží až do smrti.

Související články

Další články