Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vojta Drahokoupil v Extra Focusu: Do Tváře mě vzali až na pátý pokus!

+ Další 3 fotografie
Zpěvák Vojta Drahokoupil (22) přijal pozvání do Extra Focusu, kde ho vyzpovídala moderátorka Kateřina Kristelová (38). Vojtu můžou diváci momentálně vídat každou sobotu na televizních obrazovkách v show Tvoje tvář má známý hlas. V Extra Focusu se rozpovídal o své přítelkyni, těžkém dětství a také o tom, jak se dostal do Tváře až na pátý pokus.

Vojta Drahokoupil, mladý a nadějný zpěvák, je dalším hvězdným hostem v novém díle pořadu Extra Focus, kde ho vyzpovídala moderátorka Kateřina Kristelová (38). Málokdo o Vojtovi ví, že se snažil dostat do show Tvoje tvář má známý hlas, už když začínala běžet první série.

Zúčastnil se castingu před třemi lety, ale ozvali se mu až nyní. „Já jsem před třemi roky, když začínala běžet první řada, byl na kamerových zkouškách, kde jsme měli zpívat a ukázat, co v nás vlastně je. Tenkrát mě ale nevzali a ozvali se až teď na tu pátou řadu.“

A soudě dle prvního dílu to byl hodně dobrý nápad, protože Vojta vyhrál s těžkým songem od Adele. „Když ta nabídka po třech letech přišla, tak jsem neváhal,“ dodává.

Související články

Další články