Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vojta Drahokoupil odstoupil ze Survivora: Zpěvákovi se vrátily psychické potíže

Moderátor a zpěvák Vojtěch Drahokoupil.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
survivor 2022

Hned první epizoda drsné reality show Survivor přinese řadu šokujících momentů. Také se již se ukazuje, že tahle soutěž není pro každého. Hned na začátku odstoupil zpěvák Vojtěch Drahokoupil (26), kterému se na pustém ostrově v Dominikánské republice vrátily psychické potíže, s nimiž se velmi těžko bojuje. Své o tom ví i komička Iva Pazderková, která své démony zatím překonává jako Xena bojovnice.

Ještě před odletem do Dominikánské republiky, kde měl Vojta Drahokoupil soutěžit v reality show Survivor, se redakci eXtra.cz svěřil, že nic nenechává náhodě a na účast se řádně připravil, poslední téměř dva měsíce doslova nevyšel z posilovny. "Opravdu jsme s králem, jak skromně nazývám svého trenéra, dřeli každý den a je to znát," řekl redakci eXtra.cz i s detaily svých největších obav.

"Největší strach mám z odloučení od nejbližších. Od přítelkyně, svého psa Marleyho, rodiny celkově. Trochu mám obavy z některých výzev, které si myslím, že nás mohou potkat, ale to zbytečně předbíhám," prozradil talentovaný zpěvák, se kterým měla redakce eXtra.cz možnost letět do Dominikánské republiky stejným letadlem, kdy na něm bylo znát, že je výborně naladěný a motivovaný dát do soutěže všechno.

I přes důkladnou přípravu a již strávený nějaký čas v kůži soutěžícího ale nakonec odstoupil. A to kvůli návratu psychických problémů, konkrétně panické ataky, kterou podle svých slov prožil naposledy před rokem a půl. O svém těžkém, ale nutném odchodu promluvil se slzami v očích v prvním díle, kdy se mu od spolusoutěžících dostalo podpory, ale také pochopení i ze strany Ivy Pazderkové, která podle svých slov identickou atakou také trpí, avšak jí zatím svým bojovným duchem vzdoruje.

Podpora i nepochopení

Podobné podpory se dočkal i od svých fanoušků, kteří jsou Vojtovi vděční, že o psychických problémech otevřeně promluvil. "Klobouk dolů za to, žes o tom promluvil takhle veřejně. Málokdo to řekne a obzvlášť muži. Je to nemoc a odsuzovat ho může jen naprostý hlupák," podporují Vojtu fanoušci.

Avšak našli se i jedinci, kteří jeho odchod nerozdýchali. "Vojto, nebudu lhát, ale mírně jsi mě zklamal. Koupil jsem si kvůli tobě voyo a ty během první hodiny prvního dílu vypadneš. To jsem radši ty penízky mohl věnovat sázkové kanceláři," píší "fanoušci," které by Vojta ve svém životě zajisté nepotřeboval.

V reality show se v prvním díle bude smůla lepit na paty týmu celebrit o něco více, a to nejen kvůli odchodu Vojty, ale také vinou poranění nosu Nikol Čechové.

Diváci mohli vidět první epizodu 17. ledna na Voyo nebo 18. ledna v televizi Nova.

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy